Prinášame najnovšie kurzy Java programovania!

Programovací jazyk Java sa radí medzi najpokročilejšie na svete a predstavuje jednu z TOP 5 najpopulárnejších technológií. Už 25 rokov Javu využíva vyše 10 miliónov developerov a vďaka stabilite a výbornom platovom ohodnotení Java developerov si obľúbenosť získava u čoraz väčšieho počtu ľudí.

Máte záujem o naštartovanie svojej kariéry v roli Java developera alebo prehĺbiť svoje schopnosti a dostať ich na vrchol? Teraz je ten najvhodnejší čas.

Do pestrej ponuky školení sme zaradili najnovšie kurzy programovania v jazyku Java!

15. 2. 2021 Java SE – Java Programming Introduction [JAVAPROG1]

Unikátna príležitosť začat s programovacím jazykom Java. Naučte sa základné syntaxe jazyka Java, princípy objektového programovania a použitia jazykových konštruktov, ako je trieda, rozhranie alebo výnimka v praxi. Na kurze sa programuje v prostredí IntelliJ IDEA, Eclipse alebo NetBeans (podľa želania väčšiny študentov). V rámci kurzu sa vytvorí konzolová hra, v ktorej sa aplikujú všetky trénované koncepty. Viac info o kurze »

8. 3. 2021 Java SE – Java Programming Complete [JAVAPROG2]

Táto verzia kurzu je zameraná pre skúsených programátorov, ktorí sa chcú naučiť programovací jazyk Java (Java SE), jazykové konštrukcie, spracovávať kolekcie a concurrency a využívať API a modularizáciu základných jazykov. Máte znalosti výpočtových a programovacích konceptov? Naučíte sa všetky aspekty prostredia Java SE v čo najkratšom čase. Viac info o kurze »

22. 3. 2021 Java SE – Java Programming Advanced [JAVAPROG3]

Spoznajte podrobne praktickú stránku programovania v Java SE. Zameriava sa na vývoj zložitejších programov na platforme Java, udalosti riadeným programovaním, graficky užívateľské rozhranie (Swing, Java FX), prácu so súbormi, nové možnosti od Java 8+, pripojenie do databáz, manipuláciu s JSON a XML súbormi pre výmenu dát a prácu s webovými službami ako SOAP a REST API. Viac info o kurze »


java_se_kurzy_480x250.jpg

Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online LIVE kurzov » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny prezenčných kurzov » TU