Raňajky s GOPASom: Optimalizácia v .NET (jednoducho a isto)

Spestrite si svoje ráno a naraňajkujte sa spolu s nami! Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Vždy vám jeden z našich lektorov poskytne hodinovú ukážku na vybranú tému, v ktorej si tak môžete prehĺbiť svoje znalosti, úplne zadarmo!

Optimalizácia kódu na platforme .NET nemusí vždy hneď znamenať vytiahnuť profilery a podobne. Počas hodinovej LIVE ukážky vám lektor dokáže, že naopak prostá znalosť ako niektoré zakladné veci fungujú, nás môže dostať ďaleko a hlavne omnoho rýchlejšie.

Ranajky_opt_net_480x250_2.png

Kedy? 4. 6. 2020 (štvrtok)
Ako dlho? 9:00 - 10:00

Registrujte sa ZDARMA »

O lektorovi


Mgr. Jiří Činčura
Jiří je nezávislý vývojár a konzultant so zameraním na dátové a business vrstvy, jazykové konštrukcie, paralelizmus a databázy. Od roku 2009 pôsobí ako odborný lektor IT školiaceho strediska GOPAS so špecializáciou na Entity Framework, asynchrónne a paralelné programovanie, cloud a Azure. Je nositeľom titulu Microsoft Most Valuable Professional. Jeho články, rady, tipy a triky si môžete prečítať na www.tabsoverspaces.com.

Ako sa môžem na Raňajky s GOPASom pripojiť?
Pripojenie je veľmi jednoduché. Stačí sa registrovať a každému účastníkovi zašleme prístupový odkaz. Spojenie bude prebiehať prostredníctvom MS Teams, avšak nie je nutné mať založený účet ani aplikáciu.

Všetky termíny Online kurzov LIVE nájdete » TU
 
Prihláste sa na odber noviniek a získajte najnovšie informácie o pripravovaných Raňajkách s GOPASom a kurzoch.