Spoločnosť STENGL sa stala partnerom konferencie ShowIT 2019

Partnerom 10. ročníka ShowIT 2019 sa stala spoločnosť STENGL, a.s. Táto spoločnosť sa za 17 rokov svojho pôsobenia vypracovala na popredného dodávateľa v špecializovaných segmentoch, ako napr. samospráva a problematika eGovernment, utilitné spoločnosti a doména GIS, štátne organizácie a procesy obstarávania, medzinárodné podniky a Sourcing špecifických expertov, lokálne spoločnosti a zabezpečenie financovania z fondov EÚ atď.

STENGL, a.s. má bohaté skúsenosti na stredoeurópskom trhu. Hovoria za nich desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Ťažisko ich zákazníkov predstavujú súkromné podniky, samosprávy a štátne organizácie na Slovensku, v Nemecku, Rakúsku a Českej Republike.



                                    

Na konferencii ShowIT sa môžete so spoločnosťou STENGL, a.s. stretnúť aj na ich partnerskom stánku,  kde si účastníci môžu zasúťažiť o hodnotné ceny. Prvou z nich bude súťaž o tablet LENOVO, kde budú mať možnosť zapojiť sa do losovania vyplnením jednoduchého testu z IT oblasti. V druhom kole tejto súťaže sa môžete zapojiť do losovania o účasť na STENGL IT AKADEMIE 2019.

Čo je STENGL IT AKADEMIE?

Ide o unikátny kurz nemčiny zameranej na oblasť IT. Absolventi tohto kurzu zvládnu nielen komunikáciu na bežnej úrovni, ale aj odbornú terminológiu z IT oblasti a tiež sa naučia ako sa pripraviť na úspešný pohovor. Kurzy nemčiny zamerané na IT budú prebiehať s native vysokoškolským lektorom.