Raňajky s GOPASom: Tvorba business app na Power Platform

Spestrite si svoje ráno a naraňajkujte sa spolu s nami! Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Vždy vám jeden z našich lektorov poskytne hodinovú ukážku na vybranú tému, v ktorej si tak môžete prehĺbiť svoje znalosti, úplne zadarmo!

Ukážeme si, ako efektívne využiť PowerAutomate v tandeme s PowerApps. Pomocou PowerAutomate viete automatizovať pracovné postupy a pomocou knižnice konektorov a služby Common Data Service môžete pripojiť tieto  pracovné postupy k stovkám zdrojov dát - to vám pomôže spojiť svoje dáta, alebo získať jeden zdroj skutočných informácií pre ďalšie použitie. Pre tvorbu aplikácií využijeme platformu PowerApps, aby sme mohli rýchlo vytvárať aplikácie bez rozsiahleho kódu, ktoré modernizujú procesy a riešia náročné úlohy a tiež nám pomáhajú zvýšiť flexibilitu naprieč organizáciou. Zároveň sa pozrieme na nastavenie užívateľských oprávnení a analytických ukazovateľov v PowerApps Admin Portalu a Microsoft 365 Admin Center.

Ranajky_Tvorba_business_480x250.png

Kedy? 5. 6. 2020 (piatok)
Ako dlho? 9:00 - 10:30

Registrujte sa ZDARMA »

O lektorovi

Martin Duben
Naplno sa v IT pohybuje od roku 2008 a systému Dynamics 365 sa venuje ako konzultant a architekt od začiatku roku 2014. Skôr pôsobil ako vedúci oddelenia CRM spoločnosti IBA CZ a zároveň ako školiteľ Dynamics 365, kedy školil v anglickom jazyku vo viacerých pobočkách po celej Európe. V rokoch 2016-2019 publikoval niekoľko článkov ohľadom Dynamics 365 v časopisoch IT Systems, CIO Business World a ComputerWorld. Od roku 2018 prevádzkuje svoju spoločnost AprilSoft, s ktorou sa primárne venuje tvorbe aplikácií na platforme PowerApps a PowerAutomate.

Ako sa môžem na Raňajky s GOPASom pripojiť?
Pripojenie je veľmi jednoduché. Stačí sa registrovať a každému účastníkovi zašleme prístupový odkaz. Spojenie bude prebiehať prostredníctvom MS Teams, avšak nie je nutné mať založený účet ani aplikáciu.

Všetky termíny Online kurzov LIVE nájdete » TU
 
Prihláste sa na odber noviniek a získajte najnovšie informácie o pripravovaných Raňajkách s GOPASom a kurzoch.