Raňajky na tému Exchange Server 2013 s Lukášom Brázdom

Je pre nás potešením, že 15.8.2013 vás môžeme pozvať na Raňajky so zaujímavou témou Exchange Server 2013. Náš top-level lektor, Lukáš Brázda, vás oboznámi s novou verziou mail serveru od Microsoftu. Predstaví vám zmeny oproti predošlým verziám čo sa týka vylepšení a kompletne nových funkcionalít.

Hlavnou témou bude zmena systému použitých rolí a ich funkcií. Určite vás prekvapí  vytesnenie existujúcej Exchange Management konzoly, namiesto ktorej je k dispozícii úplne nová admin konzola.
Pokiaľ vás trápi bezpečnosť dát a ochrana proti spamu, nemali by ste vynechať témy týkajúce sa práve antispamu a antimalware. Používate Publick Folders? Ste prekvapení, že ich nájdete aj v novej verzii Exchange Server? Vaše prekvapenie je na mieste a navyše prešli zásadnými zmenami. Exchange 2013 tiež zásadne zjednodušil nasadenie vysokej dostupnosti celého riešenia.

Seminár vás oboznámi s celým radom hot noviniek, ako Data Lose Protection pre ochranu dôverných správ, so zmenami vo vyhľadávaní, novým objektom v podobe Site Mailboxu a mnohými ďalšími. Máte sa načo tešiť.

Nenechajte si ujsť jedinečné technické informácie a zaujímavosti!
Lukáš Brázda je lektor IT školiaceho strediska GOPAS zameraný na serverové a klientske systémy Microsoft. Okrem toho externe spravuje počítačové siete a pôsobí ako konzultant IT na voľnej nohe.