Microsoft uvádza nové Security certifikácie!

Microsoft uvádza nové portfólio určené pre odborníkov na bezpečnosť.
Obsahuje tie najnovšie security certifikácie!

Už čoskoro budete môcť u nás absolvovať security školenia a absolvovať skúšky.

SC-200: Microsoft Security Operations Analyst
SC-300: Microsoft Identity and Access Administrator
SC-400: Správca ochrany informácií Microsoft
SC-900: Microsoft Security, Compliance a Identity Fundamentals

MSC_480x250-(1).jpg

Skúška SC-200: Microsoft Security operačný analytik
 
Pracujete v organizácii na zabezpečení IT systémov a znižovaní organizačného rizika rýchlou nápravou aktívnych útokov v prostredí? Poskytujete poradenstvo v oblasti zlepšenia postupov na ochranu pred hrozbami? Skúmate a reagujete na hrozby pomocou produktov Microsoft Azure Sentinel, Azure Defender, Microsoft 365 Defender a iných bezpečnostných produktov? Vitajte vo svete analytika bezpečnostných operácií. Viac informácií o tejto skúške: SC-200: Microsoft Security Operations Analyst.

Skúška SC-300: Microsoft Identity a Access Administrator


Navrhujete, implementujete a prevádzkujete systémy správy identity a prístupu organizácie pomocou Azure AD? Spravujete úlohy, ako je zabezpečenie autentifikácie a autorizačného prístupu k podnikovým aplikáciám? Riešite problémy, monitorujete a nahlasujete prostredie identity a prístupu? Nová skúška Microsoft Identity and Access je pre vás tá pravá. Viac informácií o skúške: SC-300: Microsoft Identity and Access Administrator.

Skúška SC-400: Microsoft Information Protection Administrator


Ste správcom ochrany informácií? Plánujete a implementujete kontroly, ktoré vyhovujú potrebám organizácie pre zabezpečenie? Definujete príslušné požiadavky, testujete procesy a operácie IT v súlade s platnými politikami, kontrolami a vytvárate zásady a pravidlá pre klasifikáciu obsahu, prevenciu straty údajov, správu a ochranu? Viac informácií o skúške: SC-400: Správca ochrany informácií Microsoft.

Skúška SC-900: Microsoft Security, Compliance, and Identity Fundamentals


Základy zabezpečenia, súladu a identity v cloudových a súvisiacich službách spoločnosti Microsoft. Buďte medzi prvými, kto tieto znalosti potvrdí absolvovaním novej skúšky Microsoft Security Fundamentals, ktorá je v beta verzii. Získajte viac informácií o skúške: SC-900: Microsoft Security, Compliance a Identity Fundamentals.

V prípade záujmu o absolvovanie certifikačných skúšok nás neváhajte kontaktovať na info@gopas.sk.

Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online kurzov LIVE » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny Raňajok s GOPASom ZDARMA » TU
Kurzy v angličtine » TU
Každé školenie si môžete zopakovať prezenčne v rámci GARANCIE VEDOMOSTÍ
Naše kurzy Vašimi očami » TU