Capture the Flag – Hackni si Windows podnikovú sieť!

V spolupráci s bezpečnostným analytikom, konzultantom Windows bezpečnosti, lektorom a produktovým manažérom spoločnosti GOPAS, Ondrejom Ševečkom, sme pre vás pripravili ďalšie adrenalínové praktické cvičenie. Na dvojdennom praktickom cvičení  Capture the Flag – Hackni si Windows podnikovú sieť! Sa od Ondreja dozviete, ako sa pomocou účtu obyčajného užívateľa môžete vypracovať na vládcu celej podnikovej siete postavenej na Microsoft technológiách.

O kurze

Capture the Flag - hackni si Windows podnikovú sieť! [GLAB007] je cvičenie na PC, kde účastníci dostanú iba zoznam úloh, ktoré majú splniť a snažia sa samostatne nájsť riešenia predložených problémov. Lektor sa zúčastňuje iba ako sprievodca, radca a pomocník, ktorý vás vytiahne z najhoršieho.Pre koho je kurz určený?

GLAB je teda určený všetkým, ktorí majú radi výzvy, radi sa bavia a chcú si dokázať, že sú schopní pracovať v časovom strese a dozvedieť sa, kde majú medzery. Na svoje si prídu aj tí súťaživí z vás, pretože po splnení úloh dostávate prestížny certifikát.
 
  • Vyskúšate si samostatne riešiť problémy, o ktorých sa na kurzoch iba hovorí
  • Nebojte sa, že by sme vás v tom nechali samotných, lektor vám vždy pomôže, keď budete potrebovať
  • Užijete si napätie, adrenalín a prácu pod časovým stresom, môžete si zasúťažiť s kolegami
  • Dokážete si, že na to máte a že to viete
  • Ukážete svoje schopnosti aj svojmu okoliu, pretože po absolvovaní dostanete prestížny certifikát, ktorý to jasne dokazuje
  • Dozviete sa, čo ešte nepoznáte a kde máte medzery pre ďalšie štúdium, lektor vám krátko zdôvodní neúspechy, prípadne po skončení prediskutujete detaily
  • GLAB môžete vďaka štandardnej "garancii vedomostí" navštíviť dvakrát, bez ohľadu na to, akí úspešní budete. Môžete ho absolvovať aj vzdialene a nemusíte kvôli tomu sedieť v učebni.
Na tému Capture the Flag sme si pre vás pripravili aj bezplatný Small Talk, ktorý sa uskutoční v stredu 28. novembra 2018 od 16:30 do 18:00 hod. v priestoroch spoločnosti GOPAS SR. Seminár bude viesť Ondřej Ševeček.

Zaregistrujte si svoje miesto na seminár bezplatne už teraz!