Archív noviniek

Microsoft ukončuje SATV. Využite vouchery práve teraz!

Pozrite si aké sú deadliny na uplatnenie Software Assurance Training Voucher (SATV). Vyberte si z ponuky kurzov a vzdelávajte sa výhodne!
23. februára 2021
 

Kurzy v angličtine!

Naše kurzy môžete absolvovať aj v angličtine! Vzhľadom na vysoký záujem o kurzy v anglickom jazyku, pravidelne aktualizujeme ponuku a účastníkom dávame možnosť voľby, v ktorom jazyku kurz prebehne.
18. februára 2021
 

Raňajky s GOPASom: Pracujte tímovo a efektívne v MS Teams!

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú zaoberať tímovou spoluprácou. Pracujte tímovo, pracujte efektívne, pracujte v MS Teams! Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
18. februára 2021
 

Horúca novinka .NET 5.0 pre web s Altairom Valáškom!

Spektrum mimoriadne obľúbených ASP.NET kurzov sme rozšírili o dva najnovšie! Úvodom do platformy .NET 5.0 a taktiež pokročilými funkciami vás nebude sprevádzať nikto iný ako jeden z najuznávanejších odborníkov vo svete IT, Michal Altair Valášek, už šesťkrát ocenený titulom Microsoft Most Valuable Professional v odbore ASP.NET.
17. februára 2021
 

Budúcnosť PYTHONu! Python Day 2021 ONLINE

Milí programátori, administrátori, dátoví analytici a ďalší záujemcovia o Python! Pripravili sme novú konferenciu práve pre vás. Python Day 2021 ONLINE predstavuje najnovšiu československú konferenciu, na ktorej zažijete prednášky od slovenských a českých odborníkov zo sveta Python.
16. februára 2021
 

Špeciálna zľava až 40 % na Red Hat kurzy

Red Hat prináša jedinečné zľavy. Absolvujte kurzy za mimoriadne výhodné ceny!
12. februára 2021
 

Prenajmite si našu učebňu

Hľadáte vhodný priestor pre vykonávanie svojej práce, prípadne pre semináre, porady či školenia? Chcete pôsobiť dôveryhodne a reprezentatívne? Ponúkame unikátnu možnosť prenájmu učebne v našom školiacom stredisku.
29. januára 2021
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >