Archív noviniek

Využite čas naplno! Absolvujte online školenia v GOPASe

Túžite sa vzdelávať z pohodlia domova alebo priamo z vašej kancelárie? Chcete váš čas využívať efektívnejšie? Potom neváhajte a prihláste sa na plánované online termíny kurzov. Prezrite si najbližšie termíny!
7. apríla 2020
 

Naraňajkujte sa s GOPASom!

Spestrite si svoje ráno a naraňajkujte sa spolu s nami! Vo štvrtok 16. apríla organizujeme prvé zo série Raňajky s GOPASom. Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia. Vždy jeden z našich lektorov vám poskytne hodinovú ukážku na vybranú tému, v ktorej si tak môžete prehĺbiť svoje znalosti, úplne zadarmo!
7. apríla 2020
 

15 % zľava na Red Hat Virtual Training a RHLS

Vyberte si z uvedených termínov kurzov a získajte zľavu 15 % na všetky kurzy Red Hat Virtual Training a Red Hat Learning Subscription. Zľava sa nevzťahuje na certifikačné skúšky.
7. apríla 2020
 

Certifikačné skúšky počas karantény

Z dôvodu predĺženia karanténnych opatrení sme nútení zrušiť testovanie a certifikácie minimálne do 30. 4. 2020. Táto lehota môže byť predĺžená v závislosti od vývoja situácie. Prihlásení účastníci budú kontaktovaní zo strany test platforiem (Pearson Vue, Prometric, Kryterion, Nextec, Psi) a požiadaní o presun či storno skúšky cez vlastné registračné účty. Vyjadrenie spoločnosti Microsoft »
31. marca 2020
 

Online kurzy LIVE Microsoft Office 365!

Séria online kurzov Microsoft 365 ponúka kompletné inteligentné riešenia na zlepšenie práce a aktívnej spolupráce, zjednodušenie dosahovania vytýčených pracovných cieľov. Obsahuje kvalitné kurzy na online spoluprácu a praktické využitie.
18. marca 2020
 

Naučiť sa riadiť IT môžete pohodlne z domova!

Žiadna prekážka vo vzdelávaní vám teraz nestojí v ceste. IT kurzy z oblasti riadenia sú pre vás k dispozícii aj v online forme, práve teraz. Vyberte si zo širokej ponuky odborných školení, nájdite to pravé a vzdelávajte sa priamo z domova!
17. marca 2020
 

Administrátori, otestujte sa! Oracle Database

Využite jedinečnú príležitosť! Administrátori, ktorí v minulosti absolvovali kurzy Oracle Administrácia I. a II. majú možnosť pripomenúť si preberanú tému vo forme praktických cvičení Hands on labs. Počas tohto školenia bude k dispozícii lektor, ktorý vám poradí a zodpovie potrebné otázky.
3. marca 2020
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >