Archív noviniek

Rozbehnite svoju IT kariéru v T-SQL!

Kurz Vytváranie dotazov v T-SQL [MOC20761] je prvým zo série kurzov z oblasti Microsoft SQL Server, ktorý Vás uvedie do prostredia relačných databáz a oboznámi so syntaxou jazyka Transact-SQL.
14. januára 2020
 

Absolvujte kurzy Red Hat s 10% zľavou

Ak si do 27. 2. 2020 objednáte dvojicu verejných kurzov Red Hat v rámci jednej certifikácie (oblasti), tak Vám bude uplatnená zľava 10%. Kurzy si môžete objednať priamo cez GOPAS SR. 
13. januára 2020
 

Posledné voľné miesta na Microsoft Akadémiu!

Chopte sa jedinečnej príležitosti a staňte sa expertom v jednom z najperspektívnejších a najrýchlejšie rastúcich odborov súčasnosti! Microsoft Akadémia je exkluzívny vzdelávací program zameraný na moderné cloudové služby a hybridné prostredie. Ponúkame posledné voľné miesta, na ktoré je možné prihlásiť sa a byť súčasťou tohto jedinečného projektu!
13. januára 2020
 

Zvýšte v roku 2020 level svojej grafiky

Na kurze Adobe Photoshop - video, animácia 3D grafika [PHSH5] sa zoznámite so špeciálnymi a málo známymi technikami práce v Adobe Photoshop. Dozviete sa, ako naimportovať, alebo priamo vytvoriť 3D objekt, opatriť ho textúrou, nasvietiť a začleniť do vašej 2D kompozície. Naučíte sa, ako na časovej osi animovať objekty v 2D alebo 3D vrstvách a mnoho ďalšieho.
17. decembra 2019
 

DevOps? Staňte sa certifikovaným product ownerom!

Akreditovaný kurz DASA DevOps Product Owner rozširuje tradičné programy Agile Product Owner a zaoberá sa rozšírenou sadou požiadaviek, s ktorými sa vlastník produktu stretáva, keď tímy začnú preberať zodpovednosti Dev aj Ops. Program pokrýva tradičné koncepty a schopnosti Agile a Scrum, ale v kontexte DevOps
12. decembra 2019
 

Najnovšie kurzy Python práve v ponuke!

Táto séria kurzov je určená pre všetkých záujemcov o programovanie v jazyku Python. Mimoriadne  populárny jazyk Python je univerzálny, jeho zdrojový kód sa číta veľmi dobre a najmä sa dá rýchlo naučiť. Ponuka obsahuje viacero kvalitných kurzov s rôznymi požiadavkami na skúsenosti účastníka, preto si každý záujemca môže vybrať to svoje!

12. decembra 2019
 

Riadenie projektov v praxi!

Kurz Praktické riadenie projektov [MITPR] poskytuje praktický úvod do riadenia projektov, do jednotlivých fáz životného cyklu projektu a jeho jednotlivých procesov. Po absolvovaní kurzu bude účastník schopný samostatne naplánovať, riadiť a uzavrieť projekt.
3. decembra 2019
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >