Archív noviniek

Vyučujeme naďalej, teraz s rúškami

V spoločných priestoroch našich pobočiek bude nutné nosiť rúška. V prípade potreby sú k dispozícii zdarma na recepcii. Stojany s dezinfekciou nájdete rozmiestnené na chodbách. Nič sa nemení na tom, že stále prebiehajú naše prezenčné kurzy.
18. septembra 2020
 

Bezchybné procesy? Absolvujte najnovšie kurzy v ponuke

Ako v súkromnom živote, tak aj v práci je dôležité mať vo veciach poriadok. Naše najnovšie kurzy procesného riadenia a zlepšovania procesov vám pomôžu dosiahnuť poriadok v jednotlivých krokoch procesu s úspešným výsledkom.
4. septembra 2020
 

Staňte sa ITIL® 4 špecialistom

Získajte kompletný prehľad o riadení IT služieb za pomoci ITIL® 4. Na našich nových kurzoch si vyskúšate implementáciu ITIL® 4 procesov, podporných služieb, nastavení funkcií a rolí. Najbližší termín sme vypísali už 12. 10. 2020. Školenie je možné zakončiť certifikačnou skúškou.
2. septembra 2020
 

Nové kurzy WebHackingu môžete mať so zľavou 80 €!

Jeden z najobľúbenejších kurzov - WebHacking v praxi – zraniteľnosti webových aplikácií [GOC54], môžete absolvovať len do konca tohto roku. Pre vysoký záujem bude totižto od nového roka rozdelený na 2 samostatné 5-dňové kurzy!
31. augusta 2020
 

Intenzívny poobedňajší online ASP.NET Core workshop!

.NET Core ako open-source platforma podporovaná a vyvíjaná spoločnosťou Microsoft je založená na technológii .NET Framework. Pripravili sme pre vás tú najlepšiu ponuku z ASP.NET Core!
26. augusta 2020
 

Pozrite si aktuálnu ponuku kurzov DevOps

Zrýchlenie implementácie, zníženie rizika a zvýšenie kvality. Pozrite si zoznam kurzov z oblasti DevOps, ktoré u nás môžete absolvovať.
12. augusta 2020
 

Programujte a navrhujte aplikácie s Angular!

Zoznámte sa s platformou Angular. Programujte, navrhujte architektúru aplikácií a využívajte tieto schopnosti v praxi!
11. augusta 2020
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >