Archív noviniek

Dajte hackerom STOP! Naučte sa vyšetrovať útoky

Unikátny kurz s názvom Computer Hacking Forensic Investigator vás oboznámi s najnovšími technikami v odbore vyšetrovania počítačových útokov a zaisťovania evidencie. Zhromažďujte potrebné dôkazy pre stíhanie útočníkov a získajte tie správne metódy identifikácie stôp po útočníkoch! Viac info o kurze »
2. júla 2020
 

Kaspersky Endpoint Security a Management - pokročilý kurz

Prinášame pokročilý kurz Kaspersky Endpoint Security a Management! Určený je pre systémových administrátorov a špecialistov na informačnú bezpečnosť. Viac info o kurze »

2. júla 2020
 

Vďaka vám sme darovali seniorom vyše 9000 €!

Česko a Slovensko v tejto neľahkej situácii spojili svoje srdcia pre dobrú vec. Venovali sme výťažok z konferencie TechEd ONLINE 2020 najzraniteľnejšej skupine obyvateľov, seniorom. Podarilo sa nám poskytnúť im dokopy vyše 9 000 €, za čo sme vdační predovšetkým vám!
1. júla 2020
 

Efektívny pracovný manažment vďaka kurzom SCRUM!

Prichystali sme pre vás kurzy z oblasti IT s názvom Scrum! Vyberte si kurz, vzdelávajte sa s nami a napredujte v odvetví s vysokým dopytom po odborníkoch.
1. júla 2020
 

Kreatívne leto s GOPASom pre deti už od 9 rokov!

Zabavte sa s programovacím jazykom Scratch! Počas tohto leta prinášame 3-dňový tábor pre deti od 9 rokov. Okrem množstva zábavy sa deti naučia základy programovania.
30. júna 2020
 

Aktuálna ponuka kurzov ITIL®!

Prichystali sme si pre vás špeciálny zoznam tých najlepších kurzov z oblasti ITIL®! Vzdelávajte sa v tejto oblasti, napredujte a staňte sa certifikovaným odborníkom, ktorých je na Slovensku nedostatok.
26. júna 2020
 

Programátori POZOR! Kurzy na mieru pre vás

Zostavili sme pre vás špeciálnu ponuku kurzov z oblasti Programovanie. Vyberte si podľa úrovne svojich schopností zo základných alebo pokročilých kurzov!
25. júna 2020
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >