Archív noviniek

Viete aké sú licenčné pravidlá k produktom Microsoft?

Chcete vedieť ako legálne prevádzkovať produkty od spoločnosti Microsoft vo fyzickom, virtuálnom aj cloudovom prostredí? GOPAS vám prináša nový kurz 2019: Licenčné pravidlá k produktom Microsoft, kde sa dozviete základné pravidlá legálneho súžitia so softvérovými licenciami.
26. júla 2018
 

HackerFest za Early Bird cenu už len dnes!

Pozývame Vás na najväčšiu IT Security a Hacking udalosť na Slovensku, ktorá sa bude konať 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Konferencia HackerFest Slovakia ponúka tie najhorúcejšie témy, ktoré sa budú venovať najnebezpečnejším praktikám hackingu dnešnej doby. Už teraz sa môžete tešiť na známych IT Security expertov z Českej republiky a zahraničia.
25. júna 2018
 

Internet vecí dobýva svet

Stále častejšie chceme ovládať svoje zariadenia pomocou mobilných telefónov alebo tabletov, stále viac chceme mať dohľad nad technológiami na miestach, na ktorých fyzicky nie sme, stále častejšie chceme mať prehľad o výrobných procesoch a chceme byť neustále informovaní o ich výkone a kvalite.
12. júna 2018
 

Nová séria kurzov na tému Data Science

GOPAS SR prichádza so sériou kurzov na tému Data Science, počas ktorých sa účastníci dozvedia nielen, čo je to Data Science, ako do tohto odboru zapadá strojové učenie (Machine Learning), ale taktiež postupy, jazyky a ako tieto nástroje použiť pre implementáciu prediktívnych modelov.
11. júna 2018
 

Naučte sa úspešne implementovať mikroslužby spolu s nami!

Pokiaľ uvažujete o využití moderných technológií od IoT až po Big Data, moderných metodológií vývoja softvéru nielen v Jave pre aplikácie bežiace na cloud-e, Spring Boot je pre Vás správna voľba. Na novom kurze Spring Boot Microservices sa zoznámite s celou architektúrou mikroslužieb.
25. mája 2018
 

Sledujete výkon vášho serveru? Nenechajte si újsť tento kurz

Potrebujete zmerať výkon Vášho serveru? Chcete vedieť ako vám bežia služby? Zjednodušte si prácu monitorovaním serveru (serverov), aby ste sa stále nemuseli prihlasovať a kontrolovať, či je všetko v poriadku. Prihláste sa na kurz: Linux - monitorovanie serverov.
22. mája 2018
 

Aký kurz je potrebný pre úspešný vstup do Microsoft Azure?

IT školiace stredisko GOPAS ponúka školenie MOC 20535 – Microsoft Azure – architektúra riešení pre správcov a vývojárov, ktoré je určené pre správcov infraštruktúry v prostredí Microsoft Azure, ako aj pre tvorcov aplikácií, ktoré budú zdroje v Azure využívať.
21. mája 2018
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 40)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >