Archív noviniek

Viac ako polovica miest na HackerFest Slovakia je vypredaná!

HackerFest Slovakia 2019 je bezpečnostná konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby, kde bude zrozumiteľne vysvetlené, ako funguje hacking z druhej strany. Konferencia sa bude konať 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, kde si vypočujete 8 horúcich tém z oblasti Security & Hacking.
19. augusta 2019
 

Naučte sa riadiť projekty vďaka našim školeniam

Kurz Praktické riadenie projektov – pre pokročilých [IPMAD] poskytuje praktický úvod do riadenia projektov, zoznamuje s jednotlivými fázami životného cyklu projektu, jeho jednotlivými procesmi a s vybranými zručnosťami vedúcich projektov. Po absolvovaní kurzu bude účastník schopný samostatne naplánovať, riadiť a ukončiť malý alebo stredne veľký projekt.
19. augusta 2019
 

Ochutnajte manažérsky kokteil – ITIL, COBIT a DevOps

Príďte sa zamyslieť nad konkrétnymi ingredienciami tohtoročného ManDayIT kokteilu, zauvažujte nad trojicou parametrov DOBRE + RÝCHLO + LACNO spoločne s TOP odborníkmi na vyššie uvedené oblasti. Pracujte ekonomicky a efektívne v dobe digitálnej transformácie! Manažérska konferencia ManDayIT už 25. októbra 2019 v Crowne Plaza Bratislava.
19. augusta 2019
 

Ako úspešne implementovať procesné riadenie vo firme?

Na kurze Úvod do procesného riadenia [PROC1] vám poskytneme ucelený úvod do všetkých siedmych oblastí procesného riadenia. Toto školenie je vhodné najmä pre vedenie spoločnosti, ale aj pre všetkých vedúcich pracovníkov a špecialistov.
6. augusta 2019
 

Odhaľte každý kybernetický útok pomocou kurzu CHFI!

Na kurze CHFI Computer Hacking Forensic Investigator máte jedinečnú príležitosť získať potrebné znalosti a zoznámiť sa s najnovšími technikami v odbore vyšetrovania počítačových útokov a zaisťovania evidencie.
29. júla 2019
 

Chcete získať základné znalosti programovania?

Navštívte kurz Základy programovania a algoritmizácie [PRG], ktorý je určený pre každého, kto doposiaľ  neprogramoval alebo má s programovaním iba minimálne skúsenosti. Účastníci kurzu sa naučia základy algoritmizácie a programovania a získajú skúsenosti s vytváraním vývojových diagramov a ich implementáciou.
29. júla 2019
 

Odhaľujeme témy HackerFestu Slovakia 2019 – Martin Haller

2. ročník konferencie HackerFest Slovakia 2019 sa neúprosne blíži a my sme si pre vás pripravili sériu článkov, ktoré sa budú venovať témam, ktoré odznejú počas tejto najväčšej IT Security / Hacking udalosti na Slovensku. Konferencia sa bude konať 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, kde si budete môcť vypočuť 8 horúcich tém z oblasti security a hackingu.
18. júla 2019
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >