Archív noviniek

Nenechajte svoje webové aplikácie v PHP bezprizorné

Počas našich kurzov programovania v PHP sa objavil veľký záujem o problematiku zabezpečenia webových aplikácií v PHP. Táto problematika si zaslúži samostatný kurz. A to predovšetkým preto, aby bol dostatok času pozrieť sa na túto problematiku viac do hĺbky a podrobne ju rozobrať.
6. decembra 2018
 

Praktická kryptografia pre správcov aj vývojárov

Príďte sa zoznámiť s princípmi kryptografie a objavte bezpečnostné a výkonové limity starších aj aktuálnych šifrovacích a hash algoritmov. Absolvujte úplne nové školenie Praktická kryptografia pre správcov a vývojárov [GOC161]! Toto praktické trojdenne školenie by si nemali nechať ujsť predovšetkým IT správcovia a vývojári systémov a aplikácií.
6. decembra 2018
 

Potešte svojich blízkych hodnotným a užitočným darčekom

Rok ubehol ako voda a opäť nastal čas vyberania darčekov pre svojich blízkych. Keďže je vzdelanie veľmi dôležité pre osobný a pracovný postup každého z nás, tak sme si aj tento rok pre Vás pripravili špeciálne darčekové vouchre, ktorými môžete obdarovať svojich najbližších a pomôcť im zvýšiť svoju odbornosť a získať nové znalosti.
4. decembra 2018
 

MeasureUP test v hodnote 100 € ZDARMA!

Ponúkame Vám jedinečnú šancu získať praktický test MeasureUP v hodnote 100 € úplne zadarmo. Objednajte si a absolvujte školenie v období od 3. 12. 2018 do 31. 1. 2019 a získajte možnosť vyskúšať si test MeasureUP. Táto akcia sa vzťahuje len na certifikované Oracle, VMware a Microsoft kurzy.
26. novembra 2018
 

Registrácia na 10. ročník ShowIT je už spustená!

Tradičné zimné stretnutie IT komunity ShowIT, ktoré organizuje IT školiace stredisko GOPAS SR, sa uskutoční 5. – 7. februára 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave. Jubilejný 10. ročník, na ktorom by si nemal chýbať, ponúkne viac ako 60 prednášok v troch halách a predstaví viac ako 50 spíkrov.
20. novembra 2018
 

VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.7]

Tento 5-dňový kurz predstavuje intenzívny tréning zameraný na inštaláciu, konfiguráciu a správu VMware vSphere® 6.7, ktorý zahŕňa VMware ESXi ™ 6.7 a VMware vCenter Server® 6.7. Pripraví Vás na správu infraštruktúry  vSphere pre organizáciu akejkoľvek veľkosti. Je základom pre väčšinu technológií VMware v softvérovom dátovom centre.

16. októbra 2018
 

Capture the Flag – Hackni si Windows podnikovú sieť!

V spolupráci s bezpečnostným analytikom, konzultantom Windows bezpečnosti, lektorom a produktovým manažérom spoločnosti GOPAS, Ondrejom Ševečkom, sme pre vás pripravili ďalšie adrenalínové praktické cvičenie.
16. októbra 2018
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 51)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >