Vývojári, napredujte na platforme .NET u nás!

Kurz gRPC Microservices v prostredí .NET je určený pre vývojárov na platforme Microsoft .Net, ktorí sa chcú naučiť vyvíjať distribuované aplikácie pomocou gRPC a Microsoft Visual Studia. Obsahuje odborný výklad s praktickými ukážkami, cvičenia na počítačoch, pomocou ktorých sa účastníci zdokonalia v danej problematike.

Osnova:
  • Začíname s gRPC
  • Protocol Buffers
  • GRPC Stream
  • Advanced gRPC
  • Zabezpečenie

Viac informácií o kurze>>

Pre koho je kurz určený?
Kurz je určený pre vývojárov na platforme .Net.
Absolvovaniu tohto kurzu by mala predchádzať skúsenosť s platformou .NET Framework alebo .Net Core, s vývojom pomocou Visual Studio 2017 a vyššie, skúsenosť s objektovo orientovaným programovaním v jazyku C #.

Najbližšie plánované termíny kurzu

Kód kurzu Dátum Počet dní
[GOC3410] 27.7.2020
2

Odporúčame absolvovať predošlé kurzy
Jazyk C# - programovanie I [GOC2124]
Kurz je určený pre všetkých programátorov, ktorí chcú získať znalosti a zručnosti s vytváraním aplikácií v jazyku C# na platforme Microsoft .NET. Na kurze získate prehľad o platforme Microsoft .NET Framework a jeho vývojovom prostredí Microsoft Visual Studio .NET. Zoznámite sa s jazykom C# s dôrazom na objektovo-orientované programovanie.

Jazyk C# - programovanie II [GOC2125]
Kurz je určený pre všetkých programátorov, ktorí majú skúsenosť s programovaním v jazyku C# a chcú získať ďalšie praktické znalosti a skúsenosti. Na kurze sa naučíte používať moderné rozšírenie jazyka C#, generické dátové typy, delegáty, lambda výrazy, extension metódy, LINQ, naučíte sa verzovať assemblies a používať GAC.

Navštívte 4. ročník vysokošpecializovanej vývojárskej konferencie JavaDay 2019, ktorá sa bude konať 13. novembra 2019 v Cinema City Aupark, Bratislava. Aj tento rok konferencia ponúkne kvalitný program pod vedením TOP Java expertov z Slovenska a Českej republiky. Témy na konferencii JavaDay už štvrtý rok pokrývajú špičku vývoja v oblasti komplexnej  programovacej platformy Java. Cieľom JavaDay je inšpirovať ľudí, aby neopakovali zaužívané postupy, ak možno existuje lepšie riešenie. Registrujte sa na www.JavaDay.sk.