Rozbehnite svoju IT kariéru v roku 2021

Rok 2020 bol v každom smere pre všetkých veľmi náročným. S novým rokom však prichádzajú aj nové možnosti.

Podľa štatistiky portálu Financial Report je IT aj počas koronakrízy jedným z najsilnejších a bezkonkurenčne najlepšie platovo ohodnoteným odvetvím.
Vzdelávanie je nesmierne dôležité, pretože stále predstavuje jedno z najdynamickejších odvetví s nedostatkom certifikovaných odborníkov. IT neustále napreduje, preto je veľmi dôležité napredovať s ním.

Pripravené máme pre vás tie najkvalitnejšie kurzy z rôznych IT oblastí, ktoré presne odpovedajú požiadavkám trhu. V našej ponuke nájdete kurzy rôznych úrovní – pre začiatočníkov, pokročilých aj expertov vo svojom odbore.

Stačí, aby ste si vybrali kategóriu, ktorá vás zaujíma, termín, ktorý vám vyhovuje a môžete sa vzdelávať efektívne priamo z vášho domova alebo v našich učebniach!

Máte záujem o verejný či privátny kurz? Chceli by ste kurz absolvovať v inom termíne, než  v tom, ktorý je vypísaný? Žiadny problém, radi kurz prispôsobíme vašim požiadavkám.

Najbližšie termíny kurzov »

Pozrite si, ako prebiehajú naše Online kurzy Live » VIDEO
Ako Online kurz Live funguje z pohľadu lektora? » VIDEO

Okrem kurzov vás v roku 2021 čakajú naše IT odborné konferencie, ktoré vás opäť dostanú svojim kvalitným obsahom a reálnymi ukážkami z praxe: TechEd, PowerBI Day, DevOps Day, HackerFest a JavaDays. Po úspešnej sérii odborných bezplatných Raňajok s GOPASom pripravujeme ďalšie zaujímavé témy z rôznych IT oblastí aj v roku 2021.

Prezrite si náš zoznam získaných autorizácií.

V roku 2020 sme získali aj prestížne ocenenie Microsoft Partner of the year!vzdelavanie_2021_480x250.png
 
Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online LIVE kurzov » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny prezenčných kurzov » TU