Programátori POZOR! Kurzy na mieru pre vás

Zostavili sme pre vás špeciálnu ponuku kurzov z oblasti Programovanie. Vyberte si podľa úrovne svojich schopností zo základných alebo pokročilých kurzov!

Základné kurzy

Python I - úvod do programovania [PYTHON_INTRO] - 13.7.2020
Chcete sa naučiť programovať v modernom, elegantnom a vysoko efektívnom jazyku Python? Na tomto kurze sa naučíte základné vlastnosti jazyka, používať funkcie a dátové štruktúry a základy objektovo orientovaného programovania.
Viac info »

Úvod do programovania v jazyku R [RPROG1] - 27.7.2020
Práca v analytickom priemysle? Naučte sa krok po kroku základy programovacieho jazyka R až po rôzne prístupy dátovej analýzy a vizualizácie dát.
Viac info »

Java SE – programovanie I [JPROG1] - 27.7.2020
Začíname s programovacím jazykom Java. Naučíte sa syntax jazyka Java, princípy objektového programovania, použitia jazykových konštruktov, ako je trieda, rozhranie alebo výnimka, v praxi. Zaoberať sa budeme taktiež grafickým rozhraním, distribúciou javových aplikácií a platformami Java SE a Java EE.
Viac info »

Teoretický úvod do Agilných metód a Scrum procesu [SCRUM0] - 31.7.2020
Na tomto kurze sa zameriame na základné informácie o agilných metódach riadenia projektu. Načerpáte všeobecné znalostí o Scrum procese, jeho princípoch, aspektoch, jednotlivých rolách v Scrume a používaných artefaktoch. Znalosti získané na kurze budú dobrým základom pre nadväzujúce školenia "Agilné metódy a Scrum Proces - Praktická implementácia", alebo prípadnú certifikáciu "CSM - Certified Scrum Master".
Viac info »

Pokročilé kurzy

Jazyk C# – programovanie I [GOC2124] - 13.7.2020 
Získajte znalosti a zručnosti s vytváraním aplikácií v jazyku C# na platforme Microsoft .NET. Microsoft .NET Framework, vývojové prostredie Microsoft Visual Studio .NET, objektovo-orientované programovanie a mnoho ďalšieho.
Viac info »

Angular framework - programovanie [ANGULAR1] - 20.7.2020
Poznáte základy jazyka TypeScript a chcete sa naučiť využívať služby knižnice Angular vo svojich front-end weboových aplikáciách? Zvoľte si tento kurz, na ktorom sa naučíte využívať data binding, HTML šablóny ako aj navrhovať archiktektúru pre rozsiahle Angular aplikácie a naberiete veľa iných zručností.
Viac info »

UNIX/Linux – programovanie v Shell [UNIXSH] - 22.7.2020
Tento kurz je správnou voľbou pre správcov, ktorí potrebujú porozumieť systémovým skriptom, modifikovať ich obsah, vytvárať nové skripty pre automatizáciu úloh, monitorovanie a dialóg s užívateľom. Účastníci sa dozvedia o možnostiach, ktoré ponúka Shell, zvládnu základné programovacie techniky a na praktických príkladoch sa naučia vytvárať užitočné skripty, ktoré uľahčujú prácu im alebo iným užívateľom.
Viac info »

Jazyk C++ – objektovo-orientované programovanie v C++ [CPP_OOP] - 27.7.2020
Prejdite z jazyka C na C++ s nami! Zaoberať sa budeme problematikou návrhu a implementácie objektov v jazyku C++. Na kurze sa naučíme definovať objekty, konštruktory a deštruktory, používať virtuálne funkcie, dedičnosť a agregáciu, preťažovať operátorov a spracovávať udalosti a výnimky.
Viac info »

SharePoint 2019 - vývoj aplikácií I [SHRP_DEV1] - 27.7.2020
Získajte ucelený prehľad o možnostiach programových úprav, rozšírení a využití SharePointu vo verziách 2019, 2016 a Online. Tento kurz, ktorý trvá týždeň, vás prevedie všetkými hlavnými technológiami vývoja pre SharePoint, všetkými dostupnými API a naučí vás upravovať SharePoint po stránke funkčnej aj vzhľadovej.
Viac info »

Vývoj Windows aplikácií pomocou WPF [MOC10262] - 27.7.2020
Radíte sa medzi skúsených vývojárov so znalosťou základmi tvorby Windows Forms aplikácií? Radi by ste sa naučili pokročilejšie techniky programovania WinForm a Windows Presentation Foundation (WPF) aplikácií pomocou Visual Studia 2015 a .NET Frameworku 4.5? Prihláste sa na tento kurz a získajte schopnosti na pokročilej úrovni!
Viac info »

Android – vývoj aplikácií I [ANDROID1] - 29.7.2020
Začať s vývojom aplikácií v Java na mobilnej platforme Android nie je problém! Na tomto kurze sa zoznámite s vývojovým prostredím a naučíte sa vyvíjať jednoduché aplikácie, ktoré vedia pracovať s niektorými základnými prvkami HW v mobilnom telefóne.
Viac info »

programovanie_kurzy_480x250-(1).png

Mohlo by vás zaujímať
Všetky najbližšie termíny prezenčných kurzov » TU
Raňajky s GOPASom - ZDARMA » TU