Online kurzy LIVE Microsoft Office 365!

Séria online kurzov Microsoft 365 ponúka kompletné inteligentné riešenia na zlepšenie práce a aktívnej spolupráce, zjednodušenie dosahovania vytýčených pracovných cieľov. Obsahuje kvalitné kurzy na online spoluprácu a praktické využitie.

Microsoft Office 365 - Teams [MSTEAMS]

SPOLUPRÁCA - týmto jedným slovom by sme mohli definovať aplikáciu MS Teams. V dnešnej dobe, kedy rastú nároky na tímovú spoluprácu, komunikáciu, zdieľanie dát, informácií, súborov. Hlavným komunikačným nástrojom platformy Office 365 je práve aplikácia MS Teams. Na našom kurze sa účastníci naučia efektívne a prehľadne pracovať s týmto mocným nástrojom a využívať ho k tímovej spolupráci.

Osnova kurzu
  • Úvod
  • Komunikácia
  • Tímy
  • Kalendár
  • Súbory
  • Mobilná aplikácia Teams
  • Vychytávky a užitočné nástroje
  • Novinky v aplikácii Teams

Microsoft Office 365 – zdieľanie a spolupráca [MSOFF365-1]

Počas tohto základného kurzu sa účastníci zoznámia s online prostredím Office 365 a spolu si ukážeme jeho základné nastavenia pre osobnú prácu aj tímovú spoluprácu. Taktiež zistí, kedy je vhodné použiť online variant a kedy desktopový variant jednotlivých aplikácií. Zameriame na základné používanie a to predovšetkým cloudových úložísk OneDrive a SharePoint, upozorníme na rozdiely desktopových a webových aplikácií Excel, Word, Powerpoint, OneNote a aplikácia Teams. Účastníci sa naučia spolu komunikovať prostredníctvom Office 365, zdieľať súbory a zložky, spolupracovať na súboroch v reálnom čase s vybranými ľuďmi a skupinami.

Viac informácií o kurze »
Microsoft Office 365 – praktické využitie [MSOFF365-2]

V pokročilom variante kurzu Office 365 sa budú účastníci zaoberať aplikáciou SharePoint online na používateľskej úrovni, tiež sa zoznámia s aplikáciou Forms, vynikajúcim nástrojom pre prieskumy najrôznejšieho charakteru, aplikáciou Sway, ktorá je novodobým nástrojom pre jednoduchú a efektívnu prezentáciu akejkoľvek témy na akomkoľvek zariadení. Tiež sa naučíme na základnej úrovni využívať online službu Flow pre automatizáciu častých procesov a aplikáciu Planner, pre plánovanie a sledovanie vývoja tímových projektov.
Microsoft Office 365 – praktické využitie v školstve [MSOFF365-2EDU]

PRACOVNÁ VERZIA Verzia Office 365 pre školy obsahuje niektoré vylepšenia oproti bežným Office 365. Je ušitá na mieru práve vzdelávaciemu prostrediu. Počas tohto kurzu, ktorý je určený práve školským pracovníkom sa zoznámime s Office 365 na pokročilej úrovni s využitím v školskom prostredí, organizáciou práce, tried a podobne. Na kurze sa okrem iného budeme venovať rozšíreným možnostiam použitia OneNote pre školy, použitiu v predmetoch, v triedach, využitiu možností aplikácií Forms, ktorá učiteľovi môže pomôcť v príprave prieskumu, ale tiež automaticky hodnotených testov (teda písmenok), ktoré učiteľovi ušetria čas s opravovaním a dohadovaním sa o správnosti odpovedí.


Viac informácií o kurze 

Ak máte záujem o najbližšie voľné termíny na uvedené kurzy, napíšte nám, prosím, na info@gopas.sk.

microsoft_365_480x250_3.jpg