Rýchlosť a jednoduchosť - JavaScript kurzy

JavaScript predstavuje už dlhé roky veľmi obľúbený nástroj developerov po celom svete. Okrem toho sa radí medzi najpopulárnejšie technológie na svete. Medzi benefity, ktoré poskytuje patrí najmä rýchlosť a jednoduchosť.

Ktoré kurzy môžete u nás absolvovať?

JavaScript ES6/ECMAScript 6 – pokročilé techniky [JS_ES6]
Ovládate základy programovacieho jazyka JavaScript? Máte znalosti v JQuery, React, Angular a chcete sa naučiť ďalšie možnosti? Ponorte sa do JavaScript naplno a naučte sa nové kľúčové slová, Arrow Functions, Class syntax, Promises a ďalšie. Po absolvovaní tohto kurzu zvládnete teoreticky aj prakticky tvorbu vlastnej JavaScriptovej knižnice/aplikácie, refaktorovať starý kód za nový ECMAScript6. Viac info o kurze »

JavaScript - ESNEXT [JS_NEXT]
Ste vývojár a chcete využívať a zdokonaliť svoje aplikácie podľa najnovších štandardov tohto programovacieho jazyka? Využívajte najnovšie vlastnosti a funkcie, ktoré poskytuje najnovšia verzia dynamického jazyka JavaScript! Naučíte sa nové konštrukcie, ktoré najaktuálnejšia verzia JavaScript ponúka. Zdokonalíte svoje schopnosti na maximum. Viac info o kurze »

JavaScript - Tvorba webových služieb a REST API [JS_WS]
Máte základnú znalosť JavaScriptu? Ste backend vývojár so znalosťou podobného programovacieho jazyka? Spracúvajte webové služby ako na strane frontend, tak aj na strane backend. Kurz vás prevedie základnými aj pokročilejšími technikami spracovávania http request, autorizačnými hlavičkami, klasickými REST API, realtime dátami z web socketov pomocou JavaScriptovej knižnice. Viac info o kurze »

O lektorovi kurzov

Fáris Ismail

Po dokončení štúdia ČVUT Fakulty jadrovej a fyzikálnej inženierskej založil a pracoval v niekoľkých startupoch vo finančnom sektore. Aktuálne pôsobí na implementácii a vývoji firemných aplikácií pomocou technológie NoSQL databázy so zameraním na webové aplikácie v JavaScripte, Angular framework, Node.JS, Google Firebase Database a Google Cloud Platformy.

new3_JavaScript_480x250.png

Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online LIVE kurzov » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny prezenčných kurzov » TU