JAVA oslavuje 25 rokov. Staňte sa Java developerom!

Java tento rok oslavuje 25 rokov! Už 25 rokov predstavuje jeden z najpokročilejších programovacích jazykov na svete. Programuje na ňom okolo 10 miliónov developerov celosvetovo.

Ani tento rok nie je výnimkou a Java je radená medzi TOP 5 najpopulárnejších technológií, ktorú začína využívať aj čoraz viac mladých talentovaných software developerov. Poskytuje totižto stabilitu a rast. Zároveň je často uvádzané, že pracovné pozície pre Java developerov majú jedny z najvyšších nástupných platov. To reflektuje nedostatok odborníkov, Java developerov.

Jedným z najlepších spôsobov ako naplno rozbehnúť a posilniť vaše Java skills je absolvovať Oracle Certified Professional (OCP). Tým, že sa z vás stane Java OCP vám zaručí:
 
  • Vyššiu odbornosť, kariérny potenciál
  • Kontakt s najnovšími technológiami, zmenami a novinkami
  • Motiváciu súťažiť, špecifikovať oblasť záujmu

Java certifikácia reprezentuje ohodnotenie vašich schopností a kombinuje tréning a naberanie skúseností. Vďaka certifikácii sa vaša šanca získať vytúžené zamestnanie rapídne zvyšuje. Pre viac info kliknite:

Java SE certifikačné skúšky »
Jave EE certifikačné skúšky »

Konferencia JavaDays 2020
Chcete zažiť najväčšie novinky zo sveta Javy, nadupané prednášky od najväčších odborníkov? Registrujte sa na konferenciu JavaDays 2020 ONLINE! Zažijete 2 dni bohaté na informácie o Jave, aktuálne trendy, reálne ukážky a v neposlednom rade veľa zábavy. K dispozícii bude LIVE chat pre vaše otázky a 7-dňový prístup k záznamu prednášok.

ocp_480x250_3.png

Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online LIVE kurzov » TU
Termíny prezenčných kurzov » TU