Zoznámte sa s kurzami na platforme .NET Core

Cieľom tejto platformy je vytvorenie prostredia pre tvorbu výkonných aplikácií bez závislosti na špecifickej platforme. Výhodou používania platformy .NET Core je to, že je multiplatformová, ľahko škálovateľná a stále sa ešte vyvíja. My Vám ponúkame päticu kurzov, ktoré si rozhodne nenechajte ujsť.
 
ASP.NET Core [NETCORE1]
Tento kurz opisuje z veľkej časti veci, ktoré je nutné vedieť vlastne ešte predtým, ako možno začať naozaj programovať. Ako tú aplikáciu reálne rozbehnúť mimo Visual Studio a ako principiálne vyzerá a funguje. Ďalej opisuje architektúru ASP.NET Core aplikácií, fungovanie IOC / DI v ASP.NET, ale predovšetkým na SOLID princípoch programátorov učia, k čomu je tá vec vlastne dobrá. Zobraziť viac »

 ASP.NET MVC a Razor Pages [NETCORE2]
Tento kurz je určený pre programátorov, ktorí poznajú MVC 5 alebo Web Forms. Veľa ho uspôsobuje tomu, čo účastníci väčšinovo poznajú. Ak poznajú MVC 5, zameriavame sa skôr na novinky, ak poznajú len web forms, viac vysvetľujeme princípy MVC ako takého. Dôležitou súčasťou je MVVM framework ASP.NET Razor Pages. Zobraziť viac »

ASP.NET Identity [NETCORE3]
Téma ASP.NET Identity je natoľko zložitá, že si zaslúži samostatný kurz. Predovšetkým preto, že nejde ani tak o to povedať, ako ho použiť, ale najmä ako ho použiť správne. Chybne implementované prihlasovanie, reset hesla, dvojfaktorová autentizácia sú len niektoré z najčastejších bezpečnostných chýb vo webových aplikáciách. Zobraziť viac »
Entity Framework Core [NETCORE_EF]
Kurz je určený pre vývojárov a architektov na platforme .NET a poskytne študentom znalosti a zručnosti potrebné pre vývoj dátovo orientovaných aplikácií s použitím najnovšej technológie Entity Framework Core. Zobraziť viac »


Vývoj webových služieb pomocou ASP.NET CORE MVC (Web API) [NETCORE_WEBAPI]
Tento kurz je určený pre programátorov, ktorí už prešli základným kurzom o ASP.NET Core, a chceli by sa naučiť tvoriť webové REST služby postavené na platforme ASP.NET, čo bol predtým samostatný framework ASP.NET WebAPI. Zobraziť viac »