Viac ako polovica miest na HackerFest Slovakia je vypredaná!

HackerFest Slovakia 2019 je bezpečnostná konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby, kde bude zrozumiteľne vysvetlené, ako funguje hacking z druhej strany. Konferencia sa bude konať 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, kde si vypočujete 8 horúcich tém z oblasti Security & Hacking. Tešiť sa môžete na aktuálny prehľad nebezpečných podôb hackingu a tipy na ochranu Vašich i firemných dát.

Väčšina ľudí si myslí, že sa na internete pohybuje bezpečne. Pravda je však taká, že tých, čo si skutočne dávajú pozor, je minimum. V reálnom svete sme permanentne odpočúvaní a v IT bezpečnosti sa nemožno stopercentne spoliehať v podstate na nič.

Na konferencii, ktorá sa koná s podporou spoločností EY a ALEF Distribution SK v spolupráci s F5 Networks, sa predvedú počas samostatných prednášok experti William Ischanoe, Roman Kümmel, Michael Grafnetter, Juraj Richter (EY), Ľuboš Klokner (F5 Networks), Martin Haller a v spoločnej prednáške Ladislav Bačo a Henrich Slezák (CSIRT).
 
Cieľom je aj zbúrať mýty o pocite absolútnej bezpečnosti pri používaní aktuálnych technológií a pomôcť firmám získať predstavu o ich bezpečnostných slabinách.

Prednášky
na HackerFeste sa sústredia na cielené vysoko technicky náročné a detailne pripravené útoky, ktoré môžu mať ďalekosiahle následky pre napadnuté subjekty a bežne nie sú v takejto ucelenej forme dostupné.

Registráciu a informácie o kompletnom programe konferencie HackerFest Slovakia 2019, ktorú organizuje spoločnosť GOPAS SR, nájdete na stránke www.hackerfest.sk Odporúčané kurzy

Testovanie bezpečnosti webových aplikácií [GOC55]
Vyvíjate webové aplikácie a premýšľate o začlenení bezpečnostného testovania do ich životného cyklu? Potom je tento kurz určený práve Vám. Dozviete sa kedy a ako webovú aplikáciu efektívne testovať. Naučíte sa, ako vykonávať manuálne aj automatické testy bezpečnosti a ako vhodne jednotlivé testovacie metódy kombinovať. Zoznámite sa s projektom OWASP, s jeho metodikami a voľne dostupnými nástrojmi. Zistiť viac »

Network Security – Hacking v praxi [GOC3]
Náš výnimočný kurz - Microsoft Windows Security - hacking v praxi - Vám umožní do detailu pochopiť a vyskúšať si metódy, pomocou ktorých sa vykonávajú útoky na naše počítačové siete a serverové systémy. Zistiť viac »

Certified Ethical Hacker v10 [CEHv10]
Certified Ethical Hacker v10 je najnovšia verzia celosvetovo najobľúbenejšieho a najprestížnejšieho kurzu firmy EC-Council. Študenti sa v rámci kurzu zoznámia so stratégiami, technikami a nástrojmi, ktoré sa bežne používajú v aktuálnom hackingu a pri penetračnom testovaní. Zistiť viac »