Spoločnosť Fortinet sa stala SILVER partnerom ShowIT 2019

Medzi SILVER partnerov konferencie ShowIT 2019, sa zaradila aj spoločnosť Fortinet, ktorá s nami už roky participuje na akciách podobného druhu. Spoločnosť Fortinet so sídlom v Sunnyvale v Kalifornii, je popredným svetovým dodávateľom integrovaných sieťových bezpečnostných riešení pre poskytovateľov pripojenia, dátové centrá, pobočkové siete a firmy.

Fortinet sa na celosvetovom trhu pohybuje od roku 2000 vďaka zakladateľovi, technickému vizionárovi spoločnosti menom Ken Xie. Fortinet má dnes cez 80 pobočiek a viac ako 20 000 distribútorov a predajcov po celom svete.

Je lídrom na globálnom trhu sieťovej bezpečnosti. FortiGate®, prvá sieťová bezpečnostná platforma, bola na trh uvedená v roku 2003. Odvtedy bolo na trh dodaných 2.6 milióna zariadení, viac ako 280 000 spoločnostiam, poskytovateľom služieb a verejným inštitúciám z celého sveta.


                          

Spoločnosť Fortinet bude mať na konferencii ShowIT priestor, aby Vám porozprávala Ako bojovať proti počítačovej kriminalite pomocou umelej inteligencie. Prednáška s týmto názvom odznie v IT SEC HALL vo štvrtok 7. 2. 2019 o 14:00, pod vedením systémového inžiniera pre CEE región spoločnosti Fortinet, Petra Kočíka.

Na prednáške získate viac informácií o histórii škodlivého softvéru a aktuálnych trendoch v počítačovej kriminalite. Prečo sa nemôžeme spoliehať na bezpečnosť, založenú na signatúrach a ako vysoko efektívne neurónové siete so strojovým učením, dokážu proaktívne poraziť sofistikované útoky.