Pracujte s Virtuálnou realitou

Predstavujeme Vám úplne nové kurzy, ktoré sa venujú virtuálnej realite. Vybrať si môže každý, koho táto technológia zaujíma. Pre úplných začiatočníkov máme v ponuke kurz, ktorý Vám rozpovie o histórii VR a o tom, ako konkrétne zariadenia fungujú. Na jednom z kurzov sa počas 1 dňa naučíte vytvárať hry pomocou nástroja Unity 3D. Na svoje si prídu aj vývojári, ktorí majú záujem pracovať na vlastných aplikáciách pre VR zariadenia.Ponuka kurzov

Úvod do Virtuálnej reality, Augmentovanej Reality a Mixed Reality [ADBS25]
Tento kurz je určený pre širokú verejnosť a každého, kto by sa chcel naučiť niečo o virtuálnej realite, ako si vybrať to správne zariadenie, o histórií VR, o tom ako konkrétne zariadenia fungujú a ako ich vieme využiť nielen pre zábavu ale aj prácu. Osnova kurzu »

Tvorba hier a aplikácií v programe Unity 3D [ADUN25]

Ak hľadáš najkomplexnejší, no zároveň zrozumiteľný kurz objasňu¬úci programovací jazyk UNITY práve si ho našiel. Naučíš sa tu vytvárať hry pomocou nástroja Unity 3D. (bezplatný nástroj na vývoj hier) Začiatok je naozaj jednoduchý, takže nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti. Vďaka jednotlivým tutoriálom budeš sám zo seba prekvapený, čo môžeš dosiahnuť. Osnova kurzu »

Vývojársky kurz Vývoj hier/aplikácií v VR [ADVR25]
Tento kurz je určený pre vývojárov, ktorí by chceli pracovať na vlastných aplikáciách pre VR zariadenia. Vývojári sa naučia základy dizajnu, vývoja, používateľského prostredia, výkonu a ergonómie a všetky ďalšie základné prvky, ktoré sú potrebné pre vývoj aplikácií pre headsety Oculus Rift, HTC Vive a mobilnú virtuálnu realitu. Osnova kurzu »

Vývojársky kurz Vývoj hier/aplikácií v AR/MR [ADMR25]
Tento kurz je určený pre vývojárov, ktorí by chceli pracovať na vlastných aplikáciách pre AR a MR zariadenia. Vývojári sa naučia základy dizajnu, vývoja, používateľského prostredia, výkonu a ergonómie a všetky ďalšie základné prvky, ktoré sú potrebné pre vývoj aplikácií pre headsety ako sú Microsoft HoloLens a mobilnú augmentovanú realitu. Osnova kurzu »
 

Najbližšie plánované termíny kurzov


Kód kurzu Dátum Počet dní
ADBS25 Kedykoľvek 1
ADUN25 Kedykoľvek 1
ADVR25 24.7.2019 1
ADMR25 Kedykoľvek 1

V prípade záujmu o iný termín kurzu nás kontaktujte na info@gopas.sk.