Nový kurz Certified Network Defender


Naša ponuka kurzov oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od medzinárodne uznávanej spoločnosti EC-Council sa rozrástla o nový kurz Certified Network Defender [CND].


V priebehu školenia sa naučíte implementovať systém pre detekciu prieniku IDS/IPS (Intrusion Detection Prevention System). Naučíte sa prakticky implementovať honeypoty, aby ste dokázali odhaliť a analyzovať útoky v ich veľmi rannej fáze skôr, než útočník spraví akúkoľvek škodu v sieti.

Ďalej sa naučíte systematicky odhaľovať slabiny vlastnej siete skôr než útočník pomocou vlastnej analýzy zraniteľnosti systémov a siete. Môžete sa zbaviť zastaraných hesiel, pretože si prakticky vyskúšate implementáciu viacfaktorových overovaní užívateľov pomocou čipových kariet (virtuálnych aj fyzických) a správu certifikačných autorít pre nasadenie certifikátov pre účely smart card, zabezpečenie mailov, dát na úložiskách aj zabezpečenie dátových spojení. Kurz Certified Network Defender pokrýva aj oblasti správy účtov, oprávnení a práv.

Absolvovanie kurzu CompTIA Security+ a znalosť TCP/IP na úrovni kurzu GOC2 sú nutnou podmienkou pre tento kurz. Tento kurz tiež odporúčame absolventom kurzu GOC3 - Hacking v praxi, ktorí sa chcú naučiť implementovať bezpečnostné opatrenia proti hackingu.

 
willi.png William Ischanoe, lektor kurzu CND
MCSE, MCSA, MCT, MCTS, MCITP
William sa rád zaoberá všetkým, čo niekto zabudol zašifrovať, Windows komponenty z pohľadu bezpečnosti, autentizácie, PKI, IPSecem a WiFi.


cnd.png