Nové licenčné pravidlá k produktom Microsoft

Na kurze 2021: Licenčné pravidlá k produktom Microsoft si zrozumiteľne povieme, ako je možné produkty Microsoft legálne prevádzkovať vo fyzickom, virtuálnom aj cloudovom prostredí. Objasníme si zmysel Software Assurance a jeho (naskrz pozitívny) vplyv na užívateľské práva.

Dáme priestor príkladom zo života a dotazom z rovnakého vreca, pretože je preukázané, že prevažná väčšina fatálnych chýb, ktoré vedú až k finančným a právnym postihom, vzniká z nedostatku vedomostí, neporozumenia, zlého výkladu a aplikovania daných pravidiel na použitie softvéru v praxi.

LICMS21_480x250-01.png

Čo vás naučíme

Orientovať sa vo vodách licencovania produktov spoločnosti Microsoft tak, aby ste boli schopní vždy dohľadať potrebné informácie a aby ste si tieto informácie boli schopní dať do patričných súvislostí.

Kurz je určený pre pracovníkov v oblasti IT, predovšetkým administrátorov počítačových sietí, pracovníkov v IT, zodpovedných za návrh infraštruktúry, zodpovedných za obstarávanie softvéru, vedúcich pracovníkov v IT, IT konzultantov, zamestnancov outsourcingových firiem v odbore IT, predajcov SW, produktových manažérov SW.

Kód kurzu Dátum Počet dní
[LICMS21] 18.5.2021 2

Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online kurzov LIVE » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny Raňajok s GOPASom ZDARMA » TU
Kurzy v angličtine » TU
Každé školenie si môžete zopakovať prezenčne v rámci GARANCIE VEDOMOSTÍ
Naše kurzy Vašimi očami » TU