Kto bude SILVER partnerom konferencie HackerFest?

Boj proti hackerom nie je beznádejný, treba však poznať ich praktiky. Experti na konferencii HackerFest Slovakia 2019,  ktorá sa uskutoční 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, vysvetlia, ako funguje hacking z druhej strany. Na HackerFeste zaznejú kompaktné ukážky aktuálnych útokov a zraniteľností, ktoré môžu mať ďalekosiahle následky pre napadnuté subjekty a bežne nie sú v takejto ucelenej forme dostupné.

Poučenie a zábavu tu nájdu všetci ITečkári, manažéri, developeri, ktokoľvek, koho zaujímajú hacking či antihacking témy.

Spoločnosť ALEF Distribution SK v spolupráci s F5 Networks tento rok vystúpi ako SILVER partner najväčšej IT Security / Hacking konferencie na Slovensku.

Spoločnosť ALEF Distribution SK, ktorá je na trhu 25 rokov, je stabilným dodávateľom informačných technológií a  patrí medzi najväčších a najstabilnejších distribútorov s pridanou hodnotou so zameraním na sieťové riešenia a kybernetickú bezpečnosť. Špecializujú sa na technológie spoločností Cisco, NetApp, Cisco Meraki, F5 Networks, Flowmon Networks, Splunk, Microsoft, a AWS s ktorými komplexne zastrešujú všetky oblasti sieťovej prevádzky.

Prednáška s názvom The Death of WAF zaznie pod vedením Ľuboša Kloknera zo spoločnosti F5 Networks, ktorý v spoločnosti pracuje ako Field System Engineer pre strednú a východnú Európu. Dlhodobo sa zaoberá a pracuje v oblasti počítačovej bezpečnosti. V poslednom období smeruje svoju pozornosť a aplikuje svoje skúsenosti najmä na bezpečnosť a dostupnosť aplikácií a služieb v enterprise prostredí, ISP, dátových centrách a cloud-e.

Web aplikačný Firewall nemá mnoho organizácií napriek tomu, že publikujú dôležité web-based aplikácie a služby, a už teraz sa množia názory, že WAF spôsobuje spomalenie nasadzovania aplikácií vyvíjaných tzv. Agile Development spôsobom. My si myslíme, že je možné dosiahnuť rozumnú mieru bezpečnosti pri použití správnej technológie. Prídete zistiť ako na to!

Prezrite si videopozvánku na konferenciu a prihláste sa ešte dnes!
Počet miest je limitovaný.Viac informácií sa dozviete priamo na www.HackerFest.sk.