Gopas Telepresence Training (GTT)


Stretli ste sa pri výbere Vami preferovaného termínu konania kurzu so skratkou GTT a neviete, čo si pod ňou predstaviť? Pozrite si krátke video, ktoré Vám túto úplne novú formu výučby priblíži.


Ukážka zo školenia formou Gopas Telepresence Training (GTT)
O GTT


GOPAS Telepresence training (GTT) je  systém výučby, ktorý bol vyvinutý na základe mnohoročných skúseností našich lektorov v spolupráci s poprednými dodávateľmi teleprezenčnej techniky.

Školenie prebieha v špeciálne upravených učebniach vo všetkých pobočkách nášho IT školiaceho strediska GOPAS (Bratislava, Praha Brno). V jednej je prítomný lektor a niekoľko účastníkov a kurz tu prebieha štandardným spôsobom. Ostatní poslucháči absolvujú kurz vo vzdialených učebniach, ktoré sú prepojené s prvou učebňou videokonferenčnou technológiou Cisco s obojstranným prenosom videa a zvuku vo vysokej kvalite.

Výsledkom je výučba, ktorá sa svojou interaktivitou a kvalitou nelíši od výučby v jednej učebni. Študenti v oboch učebniach majú k dispozícii služby na rovnakej úrovni (predinštalované počítače, príručky, klientský servis, občerstvenie, technickú podporu).


Výhody GTT

  • interaktívny a moderný spôsob výučby
  • integrácia digitálnych technológií do výučby
  • aktívna interakcia a komunikácia medzi účastníkmi kurzu a lektorom
  • úspora nákladov pre účastníkov, ktorí môžu absolvovať kurz v najbližšej pobočke GOPASu