GOLD partnerom HackerFestu sa stane EY

Po úspešne vypredanom premiérovom 1. ročníku konferencie HackerFest Slovakia 2018, sme nedávno spustili registrácie na 2. ročník tejto konferencie, ktorá sa bude konať už 20. septembra 2019, v CinemaCity Aupark v Bratislave. HackerFest Slovakia 2019 sa bude znova niesť v duchu odhaľovania black magic hackingu a na konferencii znova zaznejú silné mená expertov, ktorí vám ukážu sériu živých ukážok praktík súčasných hackerov a spolu s účastníkmi si prejdú aj demonštrácie vzorových bezpečnostných incidentov.

Konferencia HackerFest Slovakia 2019 sa stala zaujímavou nielen pre účastníkov z pohľadu získania nových skúseností a informácií, ale program obohatia aj partneri konferencie.

Spoločnosť EY sa zhostí postu GOLD Partnera najväčšej IT Security /Hacking konferencie na Slovensku. EY patrí medzi najvýznamnejšie celosvetové firmy, poskytujúce odborné poradenské služby v oblasti auditu, daňového poradenstva, transakčného poradenstva, podnikového poradenstva a riadenia rizík a právneho poradenstva. Aktívne sa tiež venuje téme kybernetickej bezpečnosti a etického hackingu. Spoločnost EY je organizátorom súťaže EY Cyber Security Trophy, ktorej cieľom je oceniť spoločnosti, profesionálov a budúce talenty pôsobiace v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti a etického hackingu. Tešiť sa môžete na aktuálny prehľad nebezpečných podôb hackingu a tipy na ochranu Vašich i firemných dát.

Prednáška bude pod vedením Juraja Richtera s názvom Kybernetická bezpečnosť z pohľadu tradičného konzultanta a etického hackera – odlišnosti, synergie.

                                                 

 
Čo môžete na konferencii očakávať?
  • Najnebezpečnejšie triky súčasných hackerov
  • Hacking moderných zariadení, webových aplikácií, operačných a antivírusových systémov
  • Reálne ukážky najaktuálnejších hacking hrozieb po celom svete

Viac informácií sa dozviete priamo na konferencii HackerFest.sk.
 


Registrujte sa na konferenciu.

POZOR! Počet miest je limitovaný.
Program konferencie pre vás momentálne pripravujeme.