Ako online kurzy prebiehajú?Registrujte sa na naše online školenia Live a vzdelávajte sa v pohodlí domova

Vďaka cloudovej službe Cisco Webex už nebudete musieť cestovať za vzdelaním. Naše online kurzy Live môžete odteraz absolvovať už aj z pohodlia Vášho domova. Je to veľmi jednoduché! Vyberiete si kurz z našej ponuky online kurzov, registrujete sa a my zatiaľ pripravíme všetko potrebné. Courseware bude nainštalovaný na GOPAS cloude alebo na fyzických počítačoch v učebniach. K tým sa účastníci môžu pripojiť pomocou vzdialenej plochy (RDP – Remote Desk). Náročnejšie školenia sa vysielajú v našej unikátnej GTT (Gopas Telepresence Training) učebni.

S online formou školení máme osobné skúsenosti s veľmi pozitívnou spätnou väzbou. Veľmi dôležitá je tu interaktivita.  Lektor používa tiež živé ukážky technológií, pracujete z pripraveného vlastného lab prostredia.

Školiace študentské materiály sú v elektronickej forme a laby sa realizujú online pripojením na vzdialenú lokalitu.Online kurzy Live ponúkame vo forme
  • verejný kurz (pre jednotlivcov) – možnosť pripojiť sa aj z pohodlia domova alebo z práce na vypísané termíny
  • privátny kurz (pre skupiny) – len pre vašu firmu, prispôsobíme osnovu školenia vaším potrebám
Na všetky online školenia poskytujeme našu Garanciu vedomostí, po dobu 12 mesiacov.

Potrebné vybavenie
  • Internetový prehliadač Chrome
  • Odporúča sa 2x monitor (1x pre prácu, 1x pre call, napr. notebook+monitor, notebook+TV)
  • Slúchadlá s mikrofónom
  • Kamera (Odporúča sa)
  • Pevný internet 10/10Mbps, ideálne pripojený cez LAN kábel
  • RDP client (súčasť Windowsu)FAQ

Ako sa pripojím k môjmu kurzu?
Pripojenie je veľmi jednoduché. Každému účastníkovi pred školením zašleme inštrukcie k pripojeniu, testovaciu verziu je možné si stiahnuť TU.

Dostanem potrebné učebné materiály?

Samozrejme. Elektronické materiály a prístupy k labom budú každému účastníkovi zaslané pred začatím kurzu. Ak sa vyskytne akákoľvek komplikácia, neváhajte kontaktovať náš klientsky servis na info@gopas.sk.

Sme firma a mali by sme záujem o špeciálne online školenia pre našich zamestnancov. Je to možné?

Áno. Stačí sa obrátiť na náš klientsky servis s Vašou požiadavkou a naši zamestnanci všetko zariadia k Vašej spokojnosti.