Kariéra

Kariéra

Lektor Java kurzov

Do lektorského tímu IT školiaceho strediska GOPAS SR v Bratislave a Počítačovej školy GOPAS v Prahe a Brne, hľadáme nových kolegov, pre výučbu pokročilých kurzov z oblasti Java, JEE, JSP, JB, Spring, JSF, Kotlin, Android (prípadne jednotlivo).

Lokalita: Bratislava (Praha, Brno)

Bližšie informácie

Lektor kurzov UML/BPMN/SOA/EA

Do lektorského tímu IT školiaceho strediska GOPAS SR v Bratislave hľadáme nových kolegov, pre výučbu pokročilých kurzov z oblasti UML, BPMN, SOA, Enterprise Architect (prípadne jednotlivo).

Lokalita: Bratislava

Bližšie informácie

Lektor kurzov UNIX/Linux

Do lektorského tímu IT školiaceho strediska GOPAS SR v Bratislave hľadáme nových kolegov, pre výučbu kurzov z oblasti UNIX/Linux.

Lokalita: Bratislava

Bližšie informácie

Lektor kurzov Windows Server Systems + Azure

Do lektorského tímu IT školiaceho strediska GOPAS SR v Bratislave hľadáme nových kolegov, pre výučbu kurzov z oblasti IT správca systémov Windows a Microsoft technológií, on-prem Windows Server a Windows 10, Exchange, SharePoint a System Center, taktiež Azure, Office 365 a Microsoft 365. Je možná pravidelná spolupráca, podľa skúseností a znalostí. Školenia budú niekoľkodňové (obvykle 5-dňové) oficiálne Microsoft kurzy (MOC).

Lokalita: Bratislava

Bližšie informácie

Lektor/Lektorka užívateľských kurzov

Do lektorského tímu IT školiaceho strediska GOPAS SR v Bratislave, hľadáme nových kolegov, pre výučbu užívateľských kurzov. Do oblasti patrí výuka aplikácií balíka MS Office, jeho príbuzných aplikácií (či už od Microsoftu alebo iných firiem) a školenia, týkajúce sa tvorby webov.

Lokalita: Bratislava

Bližšie informácie

Ponuka pracovných pozícií