Počítačová škola GOPASNovinky

Ocenenie Microsoft Partner of the Year je doma!

S nesmiernou radosťou vám oznamuje, že LLPA – Leading Learning Partners Association, ktorej súčasťou je IT školiace stredisko GOPAS SR, získala titul Microsoft Partner of the Year for Learning!
 

Certifikujte sa vďaka tréningovým kurzom TOGAF®!

Prinášame tréningové kurzy TOGAF®, vďaka ktorým môžete získať prestížnu certifikáciu! TOGAF® tvorí rámec pre podnikovú architektúru. Poskytuje prístup pre navrhovanie, plánovanie, implementáciu a riadenie architektúry podnikových informačných technológií.

Vyberte si požadovanú úroveň a vzdelávajte sa s nami!
 

Kurz pre vývojárov na platforme Android!

Jedinečná ponuka pre vývojárov a fanúšikov platformy Android!
Zoznámte sa s vývojovým prostredím a naučte sa vyvíjať jednoduché aplikácie, ktoré vedia pracovať so základnými prvkami HW v mobilnom telefóne.
 

Kreatívne leto s GOPASom pre deti už od 9 rokov!

Zabavte sa s programovacím jazykom Scratch! Počas tohto leta prinášame 3-dňový tábor pre deti od 9 rokov. Okrem množstva zábavy sa deti naučia základy programovania.
 

Dajte hackerom STOP! Naučte sa vyšetrovať útoky

Unikátny kurz s názvom Computer Hacking Forensic Investigator vás oboznámi s najnovšími technikami v odbore vyšetrovania počítačových útokov a zaisťovania evidencie. Zhromažďujte potrebné dôkazy pre stíhanie útočníkov a získajte tie správne metódy identifikácie stôp po útočníkoch! Viac info o kurze »