Počítačová škola GOPASNovinky

Chcete návod, ako vytvárať bezpečnejšie heslá?

Pozývame Vás na najväčšiu IT Security a Hacking udalosť na Slovensku, ktorá sa bude konať 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Konferencia HackerFest Slovakia ponúka tie najhorúcejšie témy, ktoré sa budú venovať najnebezpečnejším praktikám hackingu dnešnej doby. Už teraz sa môžete tešiť na známych IT Security expertov z Českej republiky a zahraničia.
 

Viete aké sú licenčné pravidlá k produktom Microsoft?

Chcete vedieť ako legálne prevádzkovať produkty od spoločnosti Microsoft vo fyzickom, virtuálnom aj cloudovom prostredí? GOPAS vám prináša nový kurz 2019: Licenčné pravidlá k produktom Microsoft, kde sa dozviete základné pravidlá legálneho súžitia so softvérovými licenciami.
 

Small Talk v GOPASe s Jozefom Mečiarom

V spolupráci s našimi lektormi sme pre všetkých záujemcov o IT vzdelávanie pripravili nový formát bezplatných seminárov. Každý mesiac pre Vás pripravíme v našich priestoroch jednu zaujímavú tému a v podvečerných hodinách si budete môcť prísť s nimi o nej podiskutovať. Tretí seminár sa uskutoční po lete 12. septembra 2018 od 16:30 do 18:00 hod. v priestoroch spoločnosti GOPAS SR.
 

Internet vecí dobýva svet

Stále častejšie chceme ovládať svoje zariadenia pomocou mobilných telefónov alebo tabletov, stále viac chceme mať dohľad nad technológiami na miestach, na ktorých fyzicky nie sme, stále častejšie chceme mať prehľad o výrobných procesoch a chceme byť neustále informovaní o ich výkone a kvalite.
 

Naučte sa úspešne implementovať mikroslužby spolu s nami!

Pokiaľ uvažujete o využití moderných technológií od IoT až po Big Data, moderných metodológií vývoja softvéru nielen v Jave pre aplikácie bežiace na cloud-e, Spring Boot je pre Vás správna voľba. Na novom kurze Spring Boot Microservices sa zoznámite s celou architektúrou mikroslužieb.