IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Dostaňte pod kontrolu Vašich IT dodávateľov

Na novom kurze Riadenie IT dodávateľov [RITDO] Vám poskytneme ucelený pohľad na celý proces riadenia IT dodávateľov. Pozrieme sa na celý „životný cyklus“ zákazky od počiatočného impulzu "niečo" kúpiť, cez tvorbu zadania, výberové konanie, uzavretie zmluvy, plnenie predmetu zmluvy, až po uzavretie a vyfakturovanie zákazky.
 

Zoznámte sa s kurzami na platforme .NET Core

Cieľom tejto platformy je vytvorenie prostredia pre tvorbu výkonných aplikácií bez závislosti na špecifickej platforme. Výhodou používania platformy .NET Core je to, že je multiplatformová, ľahko škálovateľná a stále sa ešte vyvíja. My Vám ponúkame päticu kurzov, ktoré si rozhodne nenechajte ujsť.
 

Ako na Big Data v prostredí programovacieho jazyka Python?

Kurz Python IV - Big Data a Hadoop predstavuje vývoj Big Data v prostredí programovacieho jazyka Python. Python je teraz najdôležitejším jazykom nielen pre vývojárov aplikácií, analytikov dát, ale predovšetkým pre profesionálov v odbore Data Science.
 

Ako dostať Vaše IT pod kontrolu? Príďte na ITIL4!

Získajte kompletný prehľad o riadení IT služieb s pomocou best practice frameworku ITIL®. Vyskúšajte si pomocou prípadových štúdií implementáciu ITIL® procesov, podporných služieb, nastavenie funkcií a rolí. Pripravili sme si pre Vás novinku ITIL4! Táto verzia reaguje na vývoj nielen v oblasti technológií, ale aj v oblasti riadenia IT.
 

GOLD partnerom ShowIT 2019 sa stane MICROSOFT

Spoločnosť Microsoft sa zhostí postu GOLD partner 10. ročníka IT odbornej a vzdelávacej konferencie ShowIT 2019. Konferencia sa z veľkej časti zaoberá práve technológiami spoločnosti Microsoft. Vypočujete si témy z oblastí Azure, .NET, WIN10, Windows Server, SQL, Office 365, Power BI a bezpečnosti.