IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Vďaka vám sme darovali seniorom vyše 9000 €!

Česko a Slovensko v tejto neľahkej situácii spojili svoje srdcia pre dobrú vec. Venovali sme výťažok z konferencie TechEd ONLINE 2020 najzraniteľnejšej skupine obyvateľov, seniorom. Podarilo sa nám poskytnúť im dokopy vyše 9 000 €, za čo sme vdační predovšetkým vám!
 

Dajte hackerom STOP! Naučte sa vyšetrovať útoky

Unikátny kurz s názvom Computer Hacking Forensic Investigator vás oboznámi s najnovšími technikami v odbore vyšetrovania počítačových útokov a zaisťovania evidencie. Zhromažďujte potrebné dôkazy pre stíhanie útočníkov a získajte tie správne metódy identifikácie stôp po útočníkoch! Viac info o kurze »
 

Kaspersky Endpoint Security a Management - pokročilý kurz

Prinášame pokročilý kurz Kaspersky Endpoint Security a Management! Určený je pre systémových administrátorov a špecialistov na informačnú bezpečnosť. Viac info o kurze »

 

Ste fanúšikom hackingu? Vyskúšajte si ho v praxi!

Fascinuje vás svet hackingu? Zaujímate sa o IT Security? Chcete poznať a vyskúšať si najrôznejšie útoky na počítačové siete? Kurzy Hacking v praxi [GOC3], [GOC32], [GOC33] vám umožnia pochopiť a vyskúšať si metódy, pomocou ktorých sa vykonávajú útoky na naše počítačové siete a serverové systémy, prinesú prehľad útokov, ktoré sú pre väčšinu podnikových sietí najrizikovejšie.
 

Kreatívne leto s GOPASom pre deti už od 9 rokov!

Zabavte sa s programovacím jazykom Scratch! Počas tohto leta prinášame 3-dňový tábor pre deti od 9 rokov. Okrem množstva zábavy sa deti naučia základy programovania.