IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Kreatívne leto s GOPASom pre deti už od 9 rokov!

Zabavte sa s programovacím jazykom Scratch! Počas tohto leta prinášame 3-dňový tábor pre deti od 9 rokov. Okrem množstva zábavy sa deti naučia základy programovania.
 

Dajte hackerom STOP! Naučte sa vyšetrovať útoky

Unikátny kurz s názvom Computer Hacking Forensic Investigator vás oboznámi s najnovšími technikami v odbore vyšetrovania počítačových útokov a zaisťovania evidencie. Zhromažďujte potrebné dôkazy pre stíhanie útočníkov a získajte tie správne metódy identifikácie stôp po útočníkoch! Viac info o kurze »
 

Vďaka vám sme darovali seniorom vyše 9000 €!

Česko a Slovensko v tejto neľahkej situácii spojili svoje srdcia pre dobrú vec. Venovali sme výťažok z konferencie TechEd ONLINE 2020 najzraniteľnejšej skupine obyvateľov, seniorom. Podarilo sa nám poskytnúť im dokopy vyše 9 000 €, za čo sme vdační predovšetkým vám!
 

Úspešné riadenie projektov? Certifikačné kurzy PRINCE2®!

Chcete projekty riadiť čo najúspešnejšie? Osvojte si metodiku projektového riadenia PRINCE2®. Prezrite si našu ponuku certifikovaných kurzov a využívajte jeden z najznámejších a najpoužívanejších štandardov projektového riadenia!
 

EXCELentná ponuka kurzov v GOPASe!

Zostavili sme pre vás ponuku EXCELentných kurzov. Posuňte svoje schopnosti práce s Excelom na novú úroveň a objavte všetky možnosti a funkcie, ktoré ponúka.
Vyberte si kurz na mieru a vzdelávajte sa u nás!