IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Ako dostať Vaše IT pod kontrolu? Príďte na ITIL4!

Získajte kompletný prehľad o riadení IT služieb s pomocou best practice frameworku ITIL®. Vyskúšajte si pomocou prípadových štúdií implementáciu ITIL® procesov, podporných služieb, nastavenie funkcií a rolí. Pripravili sme si pre Vás novinku ITIL4! Táto verzia reaguje na vývoj nielen v oblasti technológií, ale aj v oblasti riadenia IT.
 

Ako získať vstup na ShowIT 2019 zdarma?

Zažite TOP IT spíkrov zo Slovenska a zahraničia na 10. ročníku konferencie ShowIT, ktorá sa bude konať  5. - 7. februára v Cinema City Aupark Bratislava. Tešiť sa môžete na viac ako 40 vysokoodborných prednášok, TOP spíkrov, legendárnu ShowIT Party a partnerov, ktorí obohatia nie len program, ale aj Váš čas strávený na konferencii.
 

Nenechajte svoje webové aplikácie v PHP bezprizorné

Počas našich kurzov programovania v PHP sa objavil veľký záujem o problematiku zabezpečenia webových aplikácií v PHP. Táto problematika si zaslúži samostatný kurz. A to predovšetkým preto, aby bol dostatok času pozrieť sa na túto problematiku viac do hĺbky a podrobne ju rozobrať.
 

Praktická kryptografia pre správcov aj vývojárov

Príďte sa zoznámiť s princípmi kryptografie a objavte bezpečnostné a výkonové limity starších aj aktuálnych šifrovacích a hash algoritmov. Absolvujte úplne nové školenie Praktická kryptografia pre správcov a vývojárov [GOC161]! Toto praktické trojdenne školenie by si nemali nechať ujsť predovšetkým IT správcovia a vývojári systémov a aplikácií.
 

MeasureUP test v hodnote 100 € ZDARMA!

Ponúkame Vám jedinečnú šancu získať praktický test MeasureUP v hodnote 100 € úplne zadarmo. Objednajte si a absolvujte školenie v období od 3. 12. 2018 do 31. 1. 2019 a získajte možnosť vyskúšať si test MeasureUP. Táto akcia sa vzťahuje len na certifikované Oracle, VMware a Microsoft kurzy.