IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Prinášame najnovšie kurzy Java programovania!

Programovací jazyk Java sa radí medzi najpokročilejšie na svete. Máte záujem o naštartovanie svojej kariéry v roli Java developera alebo prehĺbiť svoje schopnosti a dostať ich na vrchol? Teraz je ten najvhodnejší čas. Do pestrej ponuky školení sme zaradili najnovšie kurzy programovania v jazyku Java!
 

GOPAS predstavuje svoje E-learningové kurzy

Uprednostňujete online vzdelávanie a nemáte čas sa naplno venovať klasickým online kurzom? Naše e-learningové kurzy sú intuitívne, interaktívne a otestujú vaše znalosti. V ponuke nájdete všetky kurzy pre MS OFFICE a prostredie Windows, MS 2016/2019, MS 365 alebo MS Teams. GOPAS E-learningové kurzy sú určené firmám všetkých veľkostí, no vzhľadom k priaznivej cene sú vhodné aj pre jednotlivcov.
 

Bezpečné a výhodné vzdelávanie na ďalších 12 mesiacov

Máte voľné prostriedky na vzdelávanie, projekty stoja, chcete sa školiť radšej prezenčne? Odložte svoje rozhodnutie na správny čas a zabezpečte si nerušené vzdelávanie. GOPAS vzdelávacie vouchery majú platnosť 12 mesiacov a môžete ich využiť na akýkoľvek kurz alebo skúšku z našej ponuky.
 

Prehľad kurzov na budúci týždeň

Prezrite si najbližšie termíny Online kurzov Live, ktoré začínajú už budúci týždeň! Na všetky online školenia poskytujeme 12 mesačnú Garanciu získaných vedomostí, vďaka ktorej si môžete kurz zopakovať v IT školiacom stredisku GOPAS SR.
 

JAVA oslavuje 25 rokov. Staňte sa Java developerom!

Java tento rok oslavuje 25 rokov! Už 25 rokov predstavuje jeden z najpokročilejších programovacích jazykov na svete. Programuje na ňom okolo 10 miliónov developerov celosvetovo. Ani tento rok nie je výnimkou a Java je radená medzi TOP 5 najpopulárnejších technológií, ktorú začína využívať aj čoraz viac mladých talentovaných software developerov.