IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

CEHv10 – Nový kurz Certified Ethical Hacker je na svete

Spoločnosť EC-Council, ktorá stojí za jedným zo svetovo najobľúbenejších a zároveň medzinárodne najuznávanejších certifikovaných kurzov etického hackingu, Certified Ethical Hacker, predstavila jeho najnovšiu vylepšenú verziu s označením CEHv10, ktoré reflektuje nové trendy a špecifikácie útokov.
 

DevOps ako fenomén, ktorý hýbe svetom IT

DevOps prešiel dlhou cestou a stal sa synonymom pre flexibilné, rýchle, spoľahlivé a lacné IT, ktoré ale zároveň plní požiadavky biznisu s najväčšou možnou kvalitou. Táto filozofia sa neustále vyvíja na základe zdieľaných skúseností z rôznych projektov a firiem.
 

Ste zapálení pre riadenie projektov a procesov Vašej firmy?

Tak príďte na 1. ročník manažérskej konferencie Fire it up pod záštitou GOPAS SR, ktorá sa bude konať 18. 5. 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Dozviete sa cenné informácie z oblasti GDPR, DevOps a ITIL procesov. V poobedňajších hodinách sa budete môcť zúčastniť 3 rôznych workshopov na dané témy.
 

Ďakujeme všetkým účastníkom a partnerom ShowIT 2018

Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie príjemnej atmosféry a tešíme sa na Vás aj na ďalšom ročníku. Termín ShowIT 2019 je už známy, bude sa konať 5. - 7. 2. 2019.
 

HPE Kreditomat 2018 je spustený!

Aj v roku 2018 Vám prinášame v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise biznis raňajky - HPE Kreditomat. Získate množstvo zaujímavých praktických informácií, dobre najete a ako bonus získate pre vašu spoločnosť aj znalostné kredity, ktoré sú jednou z certifikačných podmienok partnerov v programe HPE Partner Ready.