IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Posledné voľné miesta na Microsoft Akadémiu!

Chopte sa jedinečnej príležitosti a staňte sa expertom v jednom z najperspektívnejších a najrýchlejšie rastúcich odborov súčasnosti! Microsoft Akadémia je exkluzívny vzdelávací program zameraný na moderné cloudové služby a hybridné prostredie. Ponúkame posledné voľné miesta, na ktoré je možné prihlásiť sa a byť súčasťou tohto jedinečného projektu!
 

Rozbehnite svoju IT kariéru v T-SQL!

Kurz Vytváranie dotazov v T-SQL [MOC20761] je prvým zo série kurzov z oblasti Microsoft SQL Server, ktorý Vás uvedie do prostredia relačných databáz a oboznámi so syntaxou jazyka Transact-SQL.
 

Zvýšte v roku 2020 level svojej grafiky

Na kurze Adobe Photoshop - video, animácia 3D grafika [PHSH5] sa zoznámite so špeciálnymi a málo známymi technikami práce v Adobe Photoshop. Dozviete sa, ako naimportovať, alebo priamo vytvoriť 3D objekt, opatriť ho textúrou, nasvietiť a začleniť do vašej 2D kompozície. Naučíte sa, ako na časovej osi animovať objekty v 2D alebo 3D vrstvách a mnoho ďalšieho.
 

Najnovšie kurzy Python práve v ponuke!

Táto séria kurzov je určená pre všetkých záujemcov o programovanie v jazyku Python. Mimoriadne  populárny jazyk Python je univerzálny, jeho zdrojový kód sa číta veľmi dobre a najmä sa dá rýchlo naučiť. Ponuka obsahuje viacero kvalitných kurzov s rôznymi požiadavkami na skúsenosti účastníka, preto si každý záujemca môže vybrať to svoje!

 

Novinka! Gopas Java Bootcamp kurzy

Chcete vyvíjať aplikácie, ktoré pobežia na systémoch Windows, Linux, Android, Mac OS X, AIX, HPUX a Solaris? Zaujíma vás, jak aplikačný server Java EE riadi deklarativné transakcie s Java Persistence API alebo ako nasadiť Spring Framework na Tomcat? Potom sa už čoskoro budete môcť zúčastniť unikátneho GOPAS Java Bootcampu!