IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Viac ako polovica miest na HackerFest Slovakia je vypredaná!

HackerFest Slovakia 2019 je bezpečnostná konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby, kde bude zrozumiteľne vysvetlené, ako funguje hacking z druhej strany. Konferencia sa bude konať 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, kde si vypočujete 8 horúcich tém z oblasti Security & Hacking.
 

Ochutnajte manažérsky kokteil – ITIL, COBIT a DevOps

Príďte sa zamyslieť nad konkrétnymi ingredienciami tohtoročného ManDayIT kokteilu, zauvažujte nad trojicou parametrov DOBRE + RÝCHLO + LACNO spoločne s TOP odborníkmi na vyššie uvedené oblasti. Pracujte ekonomicky a efektívne v dobe digitálnej transformácie! Manažérska konferencia ManDayIT už 25. októbra 2019 v Crowne Plaza Bratislava.
 

Naučte sa riadiť projekty vďaka našim školeniam

Kurz Praktické riadenie projektov – pre pokročilých [IPMAD] poskytuje praktický úvod do riadenia projektov, zoznamuje s jednotlivými fázami životného cyklu projektu, jeho jednotlivými procesmi a s vybranými zručnosťami vedúcich projektov. Po absolvovaní kurzu bude účastník schopný samostatne naplánovať, riadiť a ukončiť malý alebo stredne veľký projekt.
 

Je vám povedomý výraz "Softwarová architektúra MVC"?

Softwarová architektúra MVC (Model-View-Controller) uzrela svetlo sveta už pred viac ako 30 rokmi. Od tejto doby bola využitá v množstve úspešných nástrojov na tvorbu nielen webových aplikácií. Sú to napr. Ruby on rails, Zend alebo Nette framework na PHP. Microsoft teraz ponúka vlastnú implementáciu na ASP.NET.
 

Ako úspešne implementovať procesné riadenie vo firme?

Na kurze Úvod do procesného riadenia [PROC1] vám poskytneme ucelený úvod do všetkých siedmych oblastí procesného riadenia. Toto školenie je vhodné najmä pre vedenie spoločnosti, ale aj pre všetkých vedúcich pracovníkov a špecialistov.