IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Staňte sa etickým hackerom - CEH v novej verzii!

Zaujíma vás povolanie etický hacker? Súčasná pandémia sa radí medzi najväčšie kyberhrozby na svete. Odborníci sa zhodujú, že čím viac ľudí bude v tejto oblasti zaškolených, tým menej útokov nastane. Chráňte vaše aj firemné dáta!
 

Rýchlosť a jednoduchosť - JavaScript kurzy

JavaScript predstavuje už dlhé roky veľmi obľúbený nástroj developerov po celom svete. Okrem toho sa radí medzi najpopulárnejšie technológie na svete. Medzi benefity, ktoré poskytuje patrí najmä rýchlosť a jednoduchosť.
 

Prinášame najnovšie kurzy Java programovania!

Programovací jazyk Java sa radí medzi najpokročilejšie na svete. Máte záujem o naštartovanie svojej kariéry v roli Java developera alebo prehĺbiť svoje schopnosti a dostať ich na vrchol? Teraz je ten najvhodnejší čas. Do pestrej ponuky školení sme zaradili najnovšie kurzy programovania v jazyku Java!
 

GOPAS predstavuje svoje E-learningové kurzy

Uprednostňujete online vzdelávanie a nemáte čas sa naplno venovať klasickým online kurzom? Naše e-learningové kurzy sú intuitívne, interaktívne a otestujú vaše znalosti. V ponuke nájdete všetky kurzy pre MS OFFICE a prostredie Windows, MS 2016/2019, MS 365 alebo MS Teams. GOPAS E-learningové kurzy sú určené firmám všetkých veľkostí, no vzhľadom k priaznivej cene sú vhodné aj pre jednotlivcov.
 

Bezpečné a výhodné vzdelávanie na ďalších 12 mesiacov

Máte voľné prostriedky na vzdelávanie, projekty stoja, chcete sa školiť radšej prezenčne? Odložte svoje rozhodnutie na správny čas a zabezpečte si nerušené vzdelávanie. GOPAS vzdelávacie vouchery majú platnosť 12 mesiacov a môžete ich využiť na akýkoľvek kurz alebo skúšku z našej ponuky.