IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Staňte sa skvelým ScrumMasterom!

Stať sa kvalitným ScrumMasterom je dlhá cesta. V rámci kurzu Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM) [SCRUM_ACSM] staviame na vašom agilnom mindsete, skúsenostiach so Scrumom, ktoré rozvinieme a prehĺbime tak, aby ste boli schopní úspešne formovať takzvané high-performing, teda vysoko výkonné tímy.
 

Hybridné scenáre Office 365

Zaujímate sa o špecializovanejšie scenáre nasadenia cloudového Office 365 v kombinácii s on-prem Exchange, SharePoint a Skype for Business? Potom by ste mali navštíviť 3-dňový pokročilý kurz Office 365 – hybridné scenáre. Témy, ktoré budete preberať sa dotýkajú aj viacfaktorového overovania pomocou Azure MFA a rieši aj Azure Identity Protection a Azure Privileged Access Management.
 

Staňte sa certifikovaným bezpečnostným analytikom!

Na kurze EC-Council Certified Security Analyst [ECSA] sa študenti naučia analytickú stránku etického hackingu, kedy hlavnou motiváciou je zostavenie finálnej analýzy a reportingu zo všetkých nástrojov a techník, ktoré sme predstavili na kurze CEH. Toto školenie je vhodné pre absolventov kurzu Certified Ethical Hacker (CEH).
 

Ste IT správca terminálových služieb?

Navštívte nový kurz Windows Server 2019/2016 - terminálové služby [GOC209] a získajte prehľad o všetkých činnostiach IT správcu terminálových služieb (RDS). Kurz sa venuje hlavne plánovaniu, nasadeniu jednotlivých komponentov a rolí, monitorovaniu, skriptovaniu v PowerShell, konfigurácii, gpo a troubleshootingu infraštruktúry.
 

Zoznámte sa s novinkami v Hyper-V

Ponúkame vám trojdňový kurz Windows Server 2019/2016 - novinky v Hyper-V a vysokej dostupnosti virtualizácie [GOC204], ktorý je určený pre správcov virtualizácie Hyper-V na platforme Windows Server 2012 R2, ktorí sa chcú zoznámiť s novinkami, ktoré prichádzajú vo Windows Server 2016.