IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Registrujte sa na HackerFest ONLINE

Ani tento rok sa nezaobíde bez najväčšej IT Security a Hacking konferencie! Prestížny 3. ročník HackerFestu sa uskutoční ONLINE a to už 17. 9. 2020. Bezpečnostné opatrenia sú mimoriadne dôležité nielen v oblasti vášho zdravia, ale taktiež „IT zdravia“. HackerFest reprezentuje bezpečnostnú konferenciu o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby.
 

Mimoriadna akcia na všetky MOC kurzy!

Objednajte si ktorýkoľvek kurz s kódom MOC (Microsoft Official Curriculum) a vyberte si z 2 možností uplatnenia zľavy. Môžete absolvovať kurz s 20% zľavou (zľava sa nevzťahuje na príručku) alebo získať certifikačnú skúšku zdarma. Viac info »
 

Vytvárajte dokonalé grafy a reporty vďaka Power BI!

Microsoft Power BI Desktop je plnohodnotná alternatíva k Power BI doplnkom/nástrojom integrovateľným do vyšších verzií produktu Microsoft Excel. Prezrite si ponuku kurzov, vytvárajte rýchlo a efektívne interaktívne firemné reporty!
 

Ocenenie Microsoft Partner of the Year je doma!

S nesmiernou radosťou vám oznamuje, že LLPA – Leading Learning Partners Association, ktorej súčasťou je IT školiace stredisko GOPAS SR, získala titul Microsoft Partner of the Year for Learning!
 

Rozprávajte jazykom SQL! Pozrite si ponuku kurzov

SQL predstavuje dôležitý nástroj pre manipuláciu, správu a organizovanie dát uchovávaných v databázových systémoch. Zostavili sme pre vás ponuku tých najlepších kurzov.