IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Kurzy s našim MVP lektorom Davidom Gešvindrom

Držiteľom prestížneho ocenenia Microsoft Most Valuable Professional (MVP) je aj náš dlhoročný školiteľ David Gešvindr, ktorý sa špecializuje na oblasť Data Platform. Zistite, ktoré kurzy s ním môžete absolvovať!
 

Raňajky s GOPASom: Project Online pre projekťákov a adminov

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú venované najmä projektovým manažérom a administrátorom. Project Online pre projekťákov a administrátorov (SharePoint Online). Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
 

NOVINKA! Systems Security Certified Practitioner príprava

Spektrum našich kurzov sa rozrástlo o veľmi významný najnovší 5-dňový kurz. Pripravte sa vďaka nemu na certifikáciu Systems Security Certified Practitioner! Počas piatich dní tohto kurzu získate veľké množstvo vedomostí, teóriu všetkých siedmich skúškových domén a prejdeme si aj vzorové testovacie otázky.
 

TechEd 2021 ONLINE - už 19. ročník konferencie

TechEd, to je najväčšia IT konferencia u nás a v Českej republike plná prednášok od českých a slovenských spíkrov.
 
Takmer jubilejný ročník má svoj dátum, a to 19. - 20. mája 2021.
 

Majte svoje dáta ako na dlani vďaka Power BI Day ONLINE

Pre všetkých priaznivcov, ale aj odporcov dát, analýz a prehľadov, na 13. apríla pre vás chystáme konferenciu Power BI Day 2021 ONLINE, po ktorej budete dáta milovať všetci!