IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Riadenie projektov v praxi!

Kurz Praktické riadenie projektov [MITPR] poskytuje praktický úvod do riadenia projektov, do jednotlivých fáz životného cyklu projektu a jeho jednotlivých procesov. Po absolvovaní kurzu bude účastník schopný samostatne naplánovať, riadiť a uzavrieť projekt.
 

POZOR! Vianočná odstávka

V dňoch od 23.12.2019 do 03.01.2020 sú testovacie miestnosti uzavreté. Posledné kurzy pred vianočnými sviatkami prebiehajú v týždni od 16.12. do 20.12.2019. Vyučovanie v novom roku začína v týždni od 06.01.2020. 
 

Level č. 3 - Python, dátová analýza

Kurz Python III. - dátová analýza (Pandas) [PYTH3] je určený pre všetkých záujemcov, ktorí hľadajú flexibilný nástroj pre analýzu dát, záujemcov o spracovanie dát v programovacom jazyku Python, ktorí ho plánujú použiť na manipuláciu, analýzu a vizualizáciu dát, resp. pre nasadenie v oblasti Data Science.
 

Vysoký level tvorby T-SQL dotazov!

Kurz Tvorba pokročilých T-SQL dotazov v prostredí Microsoft SQL Server [GOC278] je určený pre databázových vývojárov, pokročilých uživateľov, tvorcov reportov a administrátorov, ktorí majú základné znalosti jazyka T-SQL a chcú sa naučiť pokročilé jazykové konštrukcie pre efektívne dotazovanie a spracúvanie dát za pomoci jazyka T-SQL v prostredí Microsoft SQL Serveru.
 

Zľava 10% na Red Hat Learning Subscription

Red Hat školenia a certifikácie sú už dlhodobo považované za najlepšie a najprínosnejšie pre prax v celej oblasti Linuxu. Získajte 10% zľavu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a kariérne napredujte s Red Hat technológiami! Akcia platí do 30. 11. 2019 a vzťahuje sa na Basic, Standard a Developer verzie.