IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Kvalitná Java priamo z domu! JavaDays 2020 ONLINE

Zaujíma vás Java svet a všetko čo s ním súvisí?  Už 11. – 12. novembra si môžete pripraviť kávu a vychutnať tú najkvalitnejšiu Javu priamo z domu! Tradičná prestížna konferencia JavaDays sa tento rok bude konať bezpečne, ONLINE.
 

Certifikačná skúška k MOC kurzom ZDARMA!

Objednajte si u nás kurz MOC a získajte k nemu certifikačnú skúšku ZDARMA. Akcia platí do 31. marca 2021!
 

DevOps Day 2020, tentokrát ONLINE!

13. októbra 2020 si môžete užiť prednášky na tému fenoména posledných rokov – DevOps. Konferencia DevOps Day 2020, ktorá sa uskutoční takisto v ONLINE forme vás naučí 6 základných princípov tejto filozofie.
 

Vyučujeme naďalej, teraz s rúškami

V spoločných priestoroch našich pobočiek bude nutné nosiť rúška. V prípade potreby sú k dispozícii zdarma na recepcii. Stojany s dezinfekciou nájdete rozmiestnené na chodbách. Nič sa nemení na tom, že stále prebiehajú naše prezenčné kurzy.
 

Bezchybné procesy? Absolvujte najnovšie kurzy v ponuke

Ako v súkromnom živote, tak aj v práci je dôležité mať vo veciach poriadok. Naše najnovšie kurzy procesného riadenia a zlepšovania procesov vám pomôžu dosiahnuť poriadok v jednotlivých krokoch procesu s úspešným výsledkom.