IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Certifikačné skúšky počas karantény

Z dôvodu predĺženia karanténnych opatrení sme nútení zrušiť testovanie a certifikácie minimálne do 30. 4. 2020. Táto lehota môže byť predĺžená v závislosti od vývoja situácie. Prihlásení účastníci budú kontaktovaní zo strany test platforiem (Pearson Vue, Prometric, Kryterion, Nextec, Psi) a požiadaní o presun či storno skúšky cez vlastné registračné účty. Vyjadrenie spoločnosti Microsoft »
 

Naučiť sa riadiť IT môžete pohodlne z domova!

Žiadna prekážka vo vzdelávaní vám teraz nestojí v ceste. IT kurzy z oblasti riadenia sú pre vás k dispozícii aj v online forme, práve teraz. Vyberte si zo širokej ponuky odborných školení, nájdite to pravé a vzdelávajte sa priamo z domova!
 

15 % zľava na Red Hat Virtual Training a RHLS

Vyberte si z uvedených termínov kurzov a získajte zľavu 15 % na všetky kurzy Red Hat Virtual Training a Red Hat Learning Subscription. Zľava sa nevzťahuje na certifikačné skúšky.
 

Online kurzy LIVE Microsoft Office 365!

Séria online kurzov Microsoft 365 ponúka kompletné inteligentné riešenia na zlepšenie práce a aktívnej spolupráce, zjednodušenie dosahovania vytýčených pracovných cieľov. Obsahuje kvalitné kurzy na online spoluprácu a praktické využitie.
 

Opakovanie kurzu zdarma v rámci Garancie vedomostí

Pokiaľ vám výnimočná udalosť či zdravotný stav nedovolí doraziť na školenie do nášho školiaceho strediska, môžete automaticky využiť pre ďalší termín zdarma našu Garanciu vedomostí, a to až po dobu 12 mesiacov od dátumu konania pôvodného kurzu!