IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Bezplatné raňajky na tému "Začíname s cloudom AWS"

Uvažujete o nasadení verejného cloudu? Premýšľate o certifikácii AWS (Amazon Web Services)? Zaujímate sa o AWS, ale nemáte celkovú predstavu, čo vlastne ponúka? Odpovede na tieto otázky nájdete už 28. 5. 2019 na bezplatných raňajkách v GOPASe, počas ktorých si povieme základné informácie o AWS a ako ich môžete v praxi využiť.

 

Zoznámte sa s novinkami v Hyper-V

Ponúkame vám trojdňový kurz Windows Server 2019/2016 - novinky v Hyper-V a vysokej dostupnosti virtualizácie [GOC204], ktorý je určený pre správcov virtualizácie Hyper-V na platforme Windows Server 2012 R2, ktorí sa chcú zoznámiť s novinkami, ktoré prichádzajú vo Windows Server 2016.
 

Využite exkluzívnu zľavu od Android ATC!

Android ATC poskytol exkluzívnu zľavu IT školiacemu stredisku GOPAS SR, ako autorizovanému partnerovi na certifikačné skúšky Android. Skúšky môžete absolvovať za zvýhodnenú cenu a získate aj poukaz na reparát skúšky ZDARMA!
 

Naučte sa písať maximálne rýchle aplikácie na platforme .NET

Kurz Optimalizácia výkonu, ladenia a škálovateľnosť aplikácií [GOC2126] je určený vývojárom na platforme .NET (Core), ktorí chcú preniknúť do detailov .NET a C# aplikácií a naučiť sa písať maximálne rýchle aplikácie, používať správne koncepty alebo optimalizovať spotrebu pamäti. Taktiež na odhaľovanie a diagnostiku týchto problémov ("post-mortem" aj aktuálnych), s použitím dostupných nástrojov.
 

Vyťažte cenné informácie pre Vašu spoločnosť!

V GOPASe Vám ponúkame bohaté portfólio kurzov, zameraných na návrh a nasadenie Business Intelligence (BI) riešení vo Vašej spoločnosti. Vďaka nasadeniu Business Intelligence riešení, budete schopní lepšie a rýchlejšie analyzovať dáta, ktoré pri chode spoločnosti vznikajú a vyťažiť z nich cenné informácie, potrebné pre rozhodovanie a riadenie spoločnosti.