IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

DataDay 2018 - Deň, keď oslobodíte svoje dáta

Neviete ako vyriešiť problémy so starým, pomalým a neprehľadným reportovaním? Aktuálne procesy zberu a čistenia dát sú príliš náročné? Chcete vidieť aktuálne trendy v oblasti self-service BI, Power BI, Machine Learning, Big Data a iných? Príďte sa inšpirovať na 1. ročník konferencie DataDay 2018, ktorý sa bude konať v hoteli Crowne Plaza Bratislava6. apríla 2018.
 

Ste zapálení pre riadenie projektov a procesov Vašej firmy?

Tak príďte na 1. ročník manažérskej konferencie Fire it up pod záštitou GOPAS SR, ktorá sa bude konať 18. 5. 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Dozviete sa cenné informácie z oblasti GDPR, DevOps a ITIL procesov. V poobedňajších hodinách sa budete môcť zúčastniť 3 rôznych workshopov na dané témy.
 

Chráňte sa vo virtuálnom svete - SECTEC Security Day

Spoločnosť SecTec, a.s. Vás pozýva na každoročnú konferenciu, zameranú na bezpečnosť v oblasti IT. Ide o najväčšiu konferenciu vrámci IT bezpečnosti na Slovensku. Konferencia sa bude konať 20. - 21. 3. 2018 v aule Ekonomickej univerzity v Bratislave.
 

Ďakujeme všetkým účastníkom a partnerom ShowIT 2018

Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie príjemnej atmosféry a tešíme sa na Vás aj na ďalšom ročníku. Termín ShowIT 2019 je už známy, bude sa konať 5. - 7. 2. 2019.
 

HPE Kreditomat 2018 je spustený!

Aj v roku 2018 Vám prinášame v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise biznis raňajky - HPE Kreditomat. Získate množstvo zaujímavých praktických informácií, dobre najete a ako bonus získate pre vašu spoločnosť aj znalostné kredity, ktoré sú jednou z certifikačných podmienok partnerov v programe HPE Partner Ready.