IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Posledné 2 voľné miesta na tábor pre deti! :)

Zabavte sa s programovacím jazykom Scratch! Počas tohto leta prinášame 3-dňový tábor pre deti od 9 rokov. Okrem množstva zábavy sa deti naučia základy programovania.
 

Registrujte sa na HackerFest ONLINE

Ani tento rok sa nezaobíde bez najväčšej IT Security a Hacking konferencie! Prestížny 3. ročník HackerFestu sa uskutoční ONLINE a to už 17. 9. 2020. Bezpečnostné opatrenia sú mimoriadne dôležité nielen v oblasti vášho zdravia, ale taktiež „IT zdravia“. HackerFest reprezentuje bezpečnostnú konferenciu o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby.
 

Pozrite si aktuálnu ponuku kurzov DevOps

Zrýchlenie implementácie, zníženie rizika a zvýšenie kvality. Pozrite si zoznam kurzov z oblasti DevOps, ktoré u nás môžete absolvovať.
 

Programujte a navrhujte aplikácie s Angular!

Zoznámte sa s platformou Angular. Programujte, navrhujte architektúru aplikácií a využívajte tieto schopnosti v praxi!
 

Termíny prezenčných školení v GOPASe

IT školiace stredisko GOPAS SR po tejto mimoriadnej situácii znova otvára svoje brány a vy môžete absolvovať školenia už aj priamo z našich učební. Pripravili sme si pre vás prehľad prezenčných školení na najbližšie obdobie, na ktoré sa môžete prihlásiť.