IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Aký je pohľad našich expertov na novinky vo svete Java?

Navštívte 4. ročník vysokošpecializovanej vývojárskej konferencie JavaDay 2019, ktorá sa bude konať 13. novembra 2019 v Cinema City Aupark, Bratislava. Aj tento rok konferencia ponúkne kvalitný program pod vedením TOP Java expertov z Slovenska a Českej republiky.
 

Certifikačné skúšky na mieru podľa vašej pracovnej pozície

Média nás neustále informujú, že dopyt po certifikovaných odborníkoch neustále narastá, ale na slovenskom trhu ich je stále pomerne veľký nedostatok. My sme si pre vás pripravili nové kurzy z oblasti Microsoft Azure, ktoré vás pripravia na konkrétne certifikačné skúšky.
 

Je najvyšší čas použiť Excel inak!

Ovládate Microsoft Excel a jeho využitie je vašim každodenným chlebom? Chcete sa naučiť tvoriť pokročilé analýzy bez nutnosti čokoľvek programovať? Chcete využiť Excel na maximum spolu so zapojením ďalších aplikácií? Používate kontingenčné tabuľky, ale ich vyjadrovacia sila vám nestačí? Je najvyšší čas použiť Excel INAK.
 

Kaspersky partnerom na HackerFest 2019

Konferencia HackerFest 2019 sa nezastaviteľne blíži. Už v piatok 20. septembra 2019 sa po roku zídeme pod jednou strechou v CinemaCity Aupark v Bratislave, aby sme si spolu vypočuli prednášky od uznávaných expertov zo sveta IT security a hackingu.
 

Objektovo orientované programovanie v C++

Tento kurz je určený pre účastníkov, ktorí prechádzajú z jazyka C na C++ alebo len chcú preniknúť do problematiky návrhu a implementácie objektov v jazyku C++. Predstavované techniky sú použiteľné vo viacerých operačných systémoch. Naučíte sa definovať objekty, konštruktory a deštruktory, používať virtuálne funkcie, dedičnosť a agregáciu, preťažovať operátorov a spracovávať udalosti a výnimky.