IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Využite čas naplno! Absolvujte online školenia v GOPASe

Túžite sa vzdelávať z pohodlia domova alebo priamo z vašej kancelárie? Chcete váš čas využívať efektívnejšie? Potom neváhajte a prihláste sa na plánované online termíny kurzov. Prezrite si najbližšie termíny!
 

Načerpajte cenné informácie na Power BI Day ONLINE!

Zaujímate sa o novinky zo sveta Business Intelligence? My Vám odporúčame navštíviť konferenciu Power BI Day ONLINE, na ktorej získate nové inšpirácie, podnety a v prvom rade odborné rady a praktické ukážky od TOP odborníkov. Konferencia sa bude konať už 9. júna 2020 a registrovať sa môžete už teraz!
 

Otvárame učebne IT školiaceho strediska GOPAS SR!

S radosťou oznamujeme, že už čoskoro otvoríme učebne IT školiaceho strediska GOPAS SR! Opäť tak budete mať možnosť absolvovať kurzy vo forme prezenčnej výučby.
 

Raňajky s GOPASom: Optimalizácia v .NET (jednoducho a isto)

Spestrite si svoje ráno a naraňajkujte sa spolu s nami! Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Ďalšie školenie zo série Raňajok s GOPASom bude na tému Optimalizácia .NET kódu (jednoducho a isto).
 

Raňajky s GOPASom: Tvorba business app na Power Platform

Spestrite si svoje ráno a naraňajkujte sa spolu s nami! Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Ďalšie školenie zo série Raňajok s GOPASom bude na tému Tvorba business aplikácií na Power Platform.