IT bezpečnosť a Hacking

V IT školiacom stredisku GOPAS sme rozšírili ponuku školení o kurzy IT bezpečnosti, vďaka ktorým sme jednotkou na českom a slovenskom trhu v tejto oblasti. Rozsah kurzov zaujme koncových užívateľov, administrátorov sietí a záujemcov o penetračné testovanie či bezpečnostné audity.

 

V spolupráci s celosvetovo uznávanou organizáciou EC-Council (The International Council of E-Commerce Consultants) ponúkame počítačové kurzy, ktoré sú ukončené skúškami. Skúšky vedú k získaniu medzinárodne uznávaných certifikátov. Kurzy IT bezpečnosti pokrývajú široké spektrum zraniteľných oblastí v IT priemysle, od sociálneho inžinierstva cez kryptografiu a webhacking či tvorbu vlastných exploitov a malware, až po implementáciu bezpečnostných opatrení v podnikovom prostredí akými sú PKI, Active Directory alebo firewally. Ak si myslíte, že vašej oblasti sa bezpečnostné opatrenia nemusia týkať, verte, že sa jej týkajú dvojnásobne.

 

Kurzy IT bezpečnosť / Hacking nie sú zamerané na výučbu aplikácií kriminálnych praktík, ale naopak, vedú k pasívnej a aktívnej obrane pred kriminálnymi praktikami. Lektori zrozumiteľným spôsobom vysvetľujú a s využitím prípadových štúdií ukazujú reálne riziká pre vašu infraštruktúru.

 

"Ak poznáš nepriateľa, poznáš aj seba, potom neprehráš ani jednu bitku zo sto. Ak poznáš svojho nepriateľa, ale nepoznáš seba, raz zvíťazíš a druhýkrát budeš porazený. Ak nepoznáš ani nepriateľa ani seba, prehráš každú jednu bitku." Sun Tzu, Umenie vojny

IT bezpečnosť a Hacking