Kód kurzu: AIPS« Krok späť

Check Point Advanced IPS Training Blades

PS blade spoločnosti Check Point bol ocenený v teste NSS Labs ako druhý najlepší systém IPS na trhu. IDS / IPS v sebe obsahuje rad ochrán firewallu a základných spôsobov obrán siete. Aj keď teda neplánujete nasadiť IDS / IPS systém ako celok, môžu sa vám znalosti tohto blade hodiť pre zvýšenie bezpečnosti siete a optimalizácia vášho firewallu. Signatúry do roku 2010 sú zadarmo bez nutnosti zakúpenia každoročného servisného poplatku za IPS blade. IPS v kombinácii s Check Point SmartEvent (SIEM) systémom je obzvlášť veľmi mocný nástroj. Kurz môžete ukončiť na mytest.net testom Check Point # 156-748.12.

Neboli nájdené žiadne termíny, kontaktujte náš klientsky servis.
V prípade záujmu o iný termín uvedeného kurzu, kontaktujte klientsky servis, prosím.

PobočkaDníKatalógová cenaCena príručkyITB
Praha2 36 750 CZK - 0

Pre koho je kurz určený

Určený je pre všetkých, ktorí chcú nasadiť Intrusion Detection/Prevention (IDS/IPS) od spoločnosti Check Point. Všetkých, ktorých chú získať certifikáciu  #156-748.12 (možno použiť na predĺženie platnosti základných certifikácií).

Požadované vstupné znalosti

znalosti na úrovni CCSA výhodou

Študijné materiály

Študijné materiály Check Point

Osnova kurzu

LABy obsahujú nasadenie IPS, GEO protection (databáza IP adries podľa  príslušnosti) SmartEvent, update signatúr, opis architektúry systému, troubleshooting, funkčnú a výkonnostnú optimalizáciu IPS modulu. Súčasťou labov je generátor útokov. 

Predošlé kurzy

žiadne predošlé kurzy

Nasledujúce kurzy

žiadny nadväzujúci kurz
Žiadna literatura.
Uvedené ceny sú bez DPH.