Počítačová škola GOPASNovinky

ShowIT 2015

V spolupráci so spoločnosťou Microsoft vás pozývame na IT konferenciu ShowIT 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch 10.-12.02.2015 v Bratislave. Budete môcť zažiť TOP IT expertov, fascinujúce odborno-technické prednášky s množstvom praktických demonštráciíZaregistrujte sa!

 

Chalk Talks prvýkrát na Slovensku na ShowIT 2015!

Plánujeme pre vás pripraviť to najhodnotnejšie pre IT Pro na Slovensku. Vychádzame zo skúseností veľkých medzinárodných konferencií. Vieš čo je Chalk Talk?
 

Garantované termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.
 

Darčekové vouchre na vzdelávanie pod stromček

Potešte svojich blízkych originálnym darčekom – darčekovým vouchrom na vzdelávanie v našom IT školiacom stredisku. Chcete vedieť viac? 
 

IT Security & Hacking eventy

Neznalosť a ignorovanie je polovica hacku!
Semináre a kurzy zamerané na IT Security & Hacking, ktoré vedú k pasívnej a aktívnej obrane pred kriminálnymi praktikami. Lektori vám zrozumiteľným spôsobom vysvetlia a ukážu reálne riziká pre vašu infraštruktúru. Chráňte svoje dáta aj VY!