Počítačová škola GOPASNovinky

Súťaž LLPA Battle for Ignite

Hľadáme IT Superhrdinov! Zapoj sa do súťaže a leť s nami na medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2017 v USA.
 

Termíny na Exchange 2016 vypísané!

Nepremeškajte ich, a čo najskôr sa medzi prvými na Slovensku preškoľte na Exchange Server 2016! Pripravili sme pre vás hneď 2 nové MOC kurzy, Microsoft Exchange 2016 - správa [MOC 20345-1] a Microsoft Exchange 2016 - nasadenie a plánovanie [MOC 20345-2]. Sú určené všetkým systémovým administrátorom, ktorí držia krok s novými technológiami a neboja sa noviniek.
 

Získajte 47% zľavu na ANDROID certifikačné skúšky

Využite skvelú júnovú akciu. Len tento mesiac získate 47% zľavu na ANDROID certifikačné skúšky. Ak Vám prvý pokus na zloženie skúšky nevyjde, nevadí. Druhý pokus na ich zloženie je úplne zdarma!
 

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Sociálne siete - dobrí sluhovia, ale zlí páni

Máte zo sociálnych sietí zamotanú hlavu? Na kurze Marketing na sociálnych sieťach vám ju rozmotáme! Už 21.6. 2016 otvárame kurz SOCNET.