Počítačová škola GOPASNovinky

Určite vieš, čo je najlepšie pre virtualizáciu. Si si istý?

Zúčastnite sa 29. septembra 2014 veľkolepej virtualizačnej show s dvomi najväčšími odborníkmi pre virtualizáciu Ondřejom Ševečkom (Hyper-V) a Júliusom Kováčom (VMware). Počas celodenného seminára vám v rámci 6 tematických blokov títo dvaja experti porovnajú dve najpopulárnejšie virtualizačné platformy Hyper-V a VMware.
 

Bezpečnostná konferencia HackerFest 2014

Infraštruktúrna bezpečnosť, Clearnet, Darknet, Deepnet, hacking webu, obrana proti útokom, ktoré antivírus nezachytí, BOTy. To sú niektoré z tém ďalšieho ročníka konferencie HackerFest 2014, ktorá sa uskutoční 20.-21. októbra 2014 v Prahe! HackeFest 2014 to je najväčšia IT Security / Hacking udalosť v Českej a Slovenskej republike.
 

Ako efektívne využiť Microsoft Azure

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a zúčastnite sa Hands on Lab, technického semináru, v českom jazyku s názvom: Ako efektívne využiť Microsoft Azure v prostredí malých a stredne veľkých firiem.  Kapacita kurzu je obmedzená na 15 účastníkov. Neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes!
 
 

VMware Virtual Info 2014

IT školiace stredisko a spoločnosť ASBIS SK vás pozývajú vás na ďalší ročník konferencie VMware Virtual Info 2014. Príďte a zoznámte sa s novinkami a budúcim vývojom na poli virtualizácie, mobility, cloud computingu a pripravte sa tak na zmeny prichádzajúce do vašej oblasti podnikania.
 

Enterprise Architecture konferencia

Viete ako realizovať obchodné hodnoty cez Enterprise Architecture (EA)? Chcete lepšie predvídať dopady vašich rozhodnutí, odhaliť nové príležitosti, minimalizovať riziká a realizovať obchodné hodnoty? Zúčastnite sa unikátnej EA konferencie 24. septembra 2014 (streda) v Bratislave, ktorú organizuje The Open Group a dozviete sa viac!