Počítačová škola GOPASNovinky

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Sociálne siete - dobrí sluhovia, ale zlí páni

Máte zo sociálnych sietí zamotanú hlavu? Na kurze Marketing na sociálnych sieťach vám ju rozmotáme! Už 21.6. 2016 otvárame kurz SOCNET.
 

GOPAS partnerom Microsoft Roadshow 2016!

Ako partner Microsoft Roadshow 2016 „Jeden deň v úspešnej firme” vás pozývame na podujatie, v rámci ktorého Vám budú predstavené ukážkové využitia Microsoft riešení v praxi. Na vlastné oči tak budete vidieť, ako produkty a riešenia Microsoft Office 365 a Microsoft Azure fungujú a uľahčujú úspešným firmám ich prevádzku.
 

Predstavujeme nové kurzy ITIL® 2011 Practitioner

Chcete viac preniknúť do problematiky procesného riadenia a zamerať sa na IT procesy pri poskytovaní IT služieb za pomoci ITSM? Absolvujte kurz ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR] a zlepšite sa v poskytovaní IT služieb!
 

Jarná ponuka IT security kurzov!

To, že Vám diagnostikovali paranoju ešte neznamená, že Vás nikto nechce hacknúť!
Pokiaľ paranoju diagnostikovanú nemáte a chcete sa dozvedieť viac z oblasti IT bezpečnosti a hackingu, vyberte si z jarnej ponuky IT security kurzov!