Počítačová škola GOPASNovinky

Získajte HPE znalostné kredity v GOPASe!

Chýbajú Vám ešte znalostné kredity, ktoré sú podmienkou kvalifikácie v programe FY17 Partner Ready? V IT školiacom stredisku GOPAS sme pre Vás v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise pripravili 2. sériu prezentácií HPE Kreditomat, na ktorých môžete získať znalostné kredity.
 

Nový kurz Google Web Toolkit pre všetkých Javistov

Prinášame nový kurz, ktorý poteší všetkých "Javistov". Naša ponuka kurzov Java sa teraz rozšírila o nové školenie Google Web Toolkit (GWT)! Pokiaľ ste si aj vy našli záľubu v programovacom jazyku Java a plánujete vyvíjať Rich Internet Applications (RIA) na platforme Java, príďte na kurz Programovaní Web Toolkit (GWT) [JGWT1].
 

Oracle Database 12c: Admin, Install and Upgrade Accelerated

Kurz Oracle Database 12c: Admin, Install and Upgrade Accelerated D79027 po prvý krát v GOPASe!
 

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Spoznajte do detailu SharePoint 2016

Príďte sa zoznámiť s novinkami Microsoft SharePoint 2016 aj Vy. Vyberte si z ponuky kurzov pre všetkých IT profesionálov, ktorí sa zaoberajú technológiou SharePoint už dnes!