Počítačová škola GOPASNovinky

Bezpečnostná konferencia HackerFest 2014

Infraštruktúrna bezpečnosť, Clearnet, Darknet, Deepnet, hacking webu, obrana proti útokom, ktoré antivírus nezachytí, BOTy. To sú niektoré z tém ďalšieho ročníka konferencie HackerFest 2014, ktorá sa uskutoční od 20. októbra 2014 v Prahe! HackeFest 2014 to je najväčšia IT Security / Hacking udalosť v Českej a Slovenskej republike.
 

Multitenant nie je mutant

Príďte 28. októbra 2014 (utorok) na seminár s Jaroslavom Rábom, a presvedčte sa, že multitenant nie je mutant. 3-hodinový seminár bude zameraný na zaujímavé riešenia ohľadom Oracle Database 12c.
 
 

IT Security & Hacking eventy

Neznalosť a ignorovanie je polovica hacku!
Jesenné semináre a kurzy zamerané na IT Security & Hacking, ktoré vedú k pasívnej a aktívnej obrane pred kriminálnymi praktikami. Lektori vám zrozumiteľným spôsobom vysvetlia a ukážu reálne riziká pre vašu infraštruktúru. Chráňte svoje dáta aj VY!
 

Microsoft SQL Server 2014 – absolútne nové kurzy

Získajte prehľad o novinkách v oblasti administrácie, programovania a Business Intelligence databázového systému Microsoft SQL Server 2014 na našich najnovších kurzoch.
 

Novinky pre užívateľov Lotus Notes a Microsoft Office

Ponuku kurzov z oblasti Kancelárskych programov sme obohatili o niekoľko nových, zaujímavých školení software Lotus Notes a Microsoft Office pre začiatočníkov a pokročilých.