IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Nový kurz Google Web Toolkit pre všetkých Javistov

Prinášame nový kurz, ktorý poteší všetkých "Javistov". Naša ponuka kurzov Java sa teraz rozšírila o nové školenie Google Web Toolkit (GWT)! Pokiaľ ste si aj vy našli záľubu v programovacom jazyku Java a plánujete vyvíjať Rich Internet Applications (RIA) na platforme Java, príďte na kurz Programovanie Web Toolkit (GWT) [JGWT1].
 

Získajte HPE znalostné kredity v GOPASe!

Chýbajú Vám ešte znalostné kredity, ktoré sú podmienkou kvalifikácie v programe FY17 Partner Ready? V IT školiacom stredisku GOPAS sme pre Vás v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise pripravili 2. sériu prezentácií HPE Kreditomat, na ktorých môžete získať znalostné kredity.
 

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Spoznajte do detailu SharePoint 2016

Príďte sa zoznámiť s novinkami Microsoft SharePoint 2016 aj Vy. Vyberte si z ponuky kurzov pre všetkých IT profesionálov, ktorí sa zaoberajú technológiou SharePoint už dnes!
 

Súťaž LLPA Battle for Ignite

Hľadáme IT Superhrdinov! Zapoj sa do súťaže a leť s nami na medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2017 v USA.