IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

WANNA MEET YOUR EVERYDAY HEROES?

V roku 2018 máme pre Vás pripravenú poriadnu nádielku superschopností. Lístky na 9-ty ročník najväčšej IT odbornej konferencie ShowITuž v predaji. 30.1.-1.2. sme si pre Vás v hoteli Crowne Plaza Bratislava pripravili viac ako 40 odborných blokov prednášok.
 

Darčekové poukážky na vzdelávanie

Premýšľate nad hodnotným a užitočným darčekom pre svojich blízkych, priateľov alebo kolegov? Chcete im zaobstarať darček, ktorý určite ocenia? Máme pre Vás riešenie. Obdarujte ich darčekovou poukážkou na Vami vybrané počítačové školenia v priestoroch GOPASu v Bratislave.
 

Bezplatný seminár v GOPASe

Tieto Vianoce chce GOPAS odmeniť každého a preto si pre Vás pripravil bezplatný seminár. 12.1.2018 Vám Radovan Citterberg ukáže ako najefektívnejšie naplánovať meeting, zlepšiť  komunikáciu v biznise a vyjednávať.
 

Školenie DPO v GOPASe Vám môže ušetriť nemalé peniaze.

25.5.2018 znamená deň veľkej zmeny pre väčšinu organizacií. Tento deň naberá totiž platnosť nové európske nariadenie v oblasti ochrany osobných údajov - GDPR. Organizácii, ktorá nebude v súlade s týmto nariadením hrozí pokuta až vo výške 20 miliónov €! Preto musí, okrem iného, menovať poverenca ochrany osobných údajov („Data Protection Officer“ – DPO).
 

Nová lokalita pre Red Hat certifikačné skúšky v BA!

Spoločnosť Red Hat prináša novú lokalitu pre individuálne certifikačné skúšky. Otestujte sa cez Koala kiosk v Bratislave.