IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

HPE Kreditomat je tu opäť!

Po minuloročnom úspechu vám aj tento rok prinášame v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise biznis raňajky - HPE Kreditomat. Počas zaujímavých 2-hodinových prednášok získate nielen množstvo praktických informácií, ale sa aj dobre najete a ako bonus získate pre vašu firmu aj znalostné kredity, ktoré sú jednou z certifikačných podmienok partnerov v programe HPE Partner Ready.
 

Microsoft Power BI Desktop [PBID]

Pracujete často s Power BI doplnkami alebo nástrojmi a potrebujete rýchlo a efektívne tvoriť interaktívne firemné reporty? Potom je tu práve pre vás nový kurz Microsoft Power BI Desktop [PBID], ktorý vám pomocou tejto aplikácie ukáže, ako získať prístup k modernému, sofistikovanému, pružnému a pritom jednoduchému spôsobu tvorby firemných reportov bez ohľadu na vašu verziu MS Office!
 

Nový kurz Certified Network Defender

Naša ponuka kurzov oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od medzinárodne uznávanej spoločnosti EC-Council sa rozrástla o nový kurz Certified Network Defender [CND].
 

Plánujete nasadenie Office 365? Získajte zľavu 10% na kurz.

IT školiace stredisko GOPAS v spolupráci so spoločnosťou Microsoft prináša exkluzívnu ponuku pre všetkých, ktorí práve objednávajú alebo sa chystajú zakúpiť si kancelársky balík Office 365.
Akcia platí len do 30. 4. 2017!

 

Sme partnerom konferencie SecTec Security Day

29. marca 2017 nás môžete stretnúť na konferencii SecTec Security Day, ktorá sa uskutoční v priestoroch bratislavského kongresového centra Technopol.