IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

S chameleónom na pivo? SUSE Expert Days opäť v Bratislave.

Aj tento rok na vás čaká zaujímavý program na konferencii SUSE Expert Days. Už 1. marca 2018 sa v Kláštornom pivovare v Bratislave stretnú experti zo SUSE, SAP, HPE a ďalší. Dozviete sa napríklad, ako v praxi funguje nasadenie SAP HANA na platforme IBM POWER alebo aké novinky si pre vás pripravilo SUSE v Enterprise Storage.
 

Ďakujeme všetkým účastníkom a partnerom ShowIT 2018

Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie príjemnej atmosféry a tešíme sa na Vás aj na ďalšom ročníku. Termín ShowIT 2019 je už známy, bude sa konať 5. - 7. 2. 2019.
 

Získajte až 20 % zľavu na kurzy Red Hat

Zdokonaľujte svoje zručnosti s  technológiami Red Hat, minimalizujte cestovné náklady, čas strávený mimo práce a šetrite budget určený na vzdelávanie. Pozrite si ponuku našich kurzov, vyberte si model výučby, ktorý vám vyhovuje, nasaďte červené klobúky a vzdelávajte sa! Využite zľavu na Red Hat kurzy až do 20 %. Akcia trvá do 28.2.2018.

 

HPE Kreditomat 2018 je spustený!

Aj v roku 2018 Vám prinášame v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise biznis raňajky - HPE Kreditomat. Získate množstvo zaujímavých praktických informácií, dobre najete a ako bonus získate pre vašu spoločnosť aj znalostné kredity, ktoré sú jednou z certifikačných podmienok partnerov v programe HPE Partner Ready.
 

Jazykové verzie skúšok PRINCE2®

Ak sa v novom roku chystáte na niektoré z našich školení PRINCE2® a radi by ste využili možnosť absolvovať oficiálnu certifikačnú skúšku, tak si poriadne premyslite či budete chcieť skúšku absolvovať s českom alebo anglickom jazyku.