IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Sociálne siete - dobrí sluhovia, ale zlí páni

Máte zo sociálnych sietí zamotanú hlavu? Na kurze Marketing na sociálnych sieťach vám ju rozmotáme! Už 21.6. 2016 otvárame kurz SOCNET.
 

GOPAS partnerom Microsoft Roadshow 2016!

Ako partner Microsoft Roadshow 2016 „Jeden deň v úspešnej firme” vás pozývame na podujatie, v rámci ktorého Vám budú predstavené ukážkové využitia Microsoft riešení v praxi. Na vlastné oči tak budete vidieť, ako produkty a riešenia Microsoft Office 365 a Microsoft Azure fungujú a uľahčujú úspešným firmám ich prevádzku.
 

Predstavujeme nové kurzy ITIL® 2011 Practitioner

Chcete viac preniknúť do problematiky procesného riadenia a zamerať sa na IT procesy pri poskytovaní IT služieb za pomoci ITSM? Absolvujte kurz ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR] a zlepšite sa v poskytovaní IT služieb!
 

Jarná ponuka IT security kurzov!

To, že Vám diagnostikovali paranoju ešte neznamená, že Vás nikto nechce hacknúť!
Pokiaľ paranoju diagnostikovanú nemáte a chcete sa dozvedieť viac z oblasti IT bezpečnosti a hackingu, vyberte si z jarnej ponuky IT security kurzov!
 

Akýkoľvek JetBrains produkt so zľavou 50%? Áno!

Od 14. 3. do 31. 5. 2016 majú všetci účastníci štandardných otvorených kurzov Programovanie v pobočkách IT školiaceho strediska GOPAS v Bratislave, Prahe a v Brne možnosť získať novú osobnú alebo komerčnú licenciu akéhokoľvek produktu spoločnosti JetBrains so zľavou 50%!
 

Oracle kurzy - najnovšie jarné termíny

Vyberte si z nových termínov Oracle kurzov. Ponúkame autorizované školenia Oracle University v oblasti správy databázových systémov Oracle,  programovacích jazykov a technológií používaných databázovými systémami Oracle.
 

Pripravili sme pre vás nové kurzy Nette Framework!

Vedeli ste, že Nette Framework bol 3. najpoužívanejším v roku 2015? Aj preto sme v GOPASe pre vás pripravili dva nové kurzy. Tento open source framework pre tvorbu webových aplikácií  vám prácu nie len uľahčí, ale budete mať z nej aj radosť!
 

Akcia 5+1 pre firmy

Chcete si zvýšiť kredit a mať certifikovaných IT profesionálov? Zabezpečte svojim zamestnancom Microsoft certifikácie v atraktívnej ponuke 5+1 pre firmy.  Objednajte 5 Microsoft certifikácií a my Vám k nim dáme 1 ZADARMO ako darček!