IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Bezpečnostní IT špecialisti POZOR!

Nenechajte si ujsť najnovší hard-core deepdive elitný kurz EC-Council Encryption Specialist, ktorý vás zoznámi s princípmi a implementáciou šifrovacích metód.
 

Jedinečný seminár Hacking&Hardening Windows Infrastructure

Medzinárodne uznávaná bezpečnostná expertka Paula Januszkiewicz vám priblíži novinky zo sveta hackerov. Príďte a dozviete sa viac o rôznych formách útokov / PTH útoky, útoky na báze DNS, na SQL servery, atď./ a o spôsoboch ochrany proti nim. Viac info na SECURITY DAY
 

Penetračným testerom na jeden deň

Pozývame vás na jedinečný poldenný seminár „Penetračným testerom na jeden deň“, v priebehu ktorého vás náš lektor webhackingu Roman Kümmel zasvätí do tajov penetračného testovania webových aplikácií.
 

Pozývame vás na HackerFest 2015!

HackerFest 2015 - najväčšia IT Security/Hacking udalosť v Čechách a na Slovensku už čoskoro! Môžete sa tešiť na 8 odborných prednášok ohľadom noviniek a na špičkových bezpečnostných expertov. Viac info HackerFest.
 
 

Využite 2nd Shot pre certifikačné testy Microsoft!

2nd Shot je tu opäť! Nenechajte si ujsť možnosť opakovania certifikačného testu Microsoft zadarmo do 12. januára 2016.
 

Microsoft Cloud

Prechádzate na Microsoft Cloud? Vyberte si z bohatej ponuky kurzov a pripravte sa na bezstarostný prechod.

 

GOPAS autorizovaným partnerom CompTIA

Získali sme pre vás ďalšiu autorizáciu! Od júla 2015 môžu IT profesionáli skladať certifikačné skúšky CompTIA A+, Security+ a Network+ v IT školiacom stredisku GOPAS.
 

Využite nové kurzy pre Windows Server 2012!

V júli 2015 sa končí podpora spoločnosti Microsoft pre Windows Server 2003 a Windows Server 2003 R2. Dátové centrá, ktoré budú po dátume 14.7.2015 využívať tieto systémy sa vystavujú nebezpečenstvu s dopadom na celú infraštruktúru firemného IS.
 

Letné vlny zliav práve pre vás

Nenechajte si ujsť naše letné zľavy vo výške od 12% do 27% v období letných prázdnin na kurzy v IT školiacom stredisku GOPAS!