IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Získajte HPE znalostné kredity v GOPASE!

Chýbajú Vám ešte znalostné kredity, ktoré sú podmienkou kvalifikácie v programe FY17 Partner Ready? V IT školiacom stredisku GOPAS sme pre vás v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise pripravili 2. sériu prezentácií HPE Kreditomat, na ktorých môžete získať znalostné kredity.
 

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Spoznajte do detailu SharePoint 2016

Príďte sa zoznámiť s novinkami Microsoft SharePoint 2016 aj Vy. Vyberte si z ponuky kurzov pre všetkých IT profesionálov, ktorí sa zaoberajú technológiou SharePoint už dnes!
 

Súťaž LLPA Battle for Ignite

Hľadáme IT Superhrdinov! Zapoj sa do súťaže a leť s nami na medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2017 v USA.
 

Termíny na Exchange 2016 vypísané!

Nepremeškajte ich, a čo najskôr sa medzi prvými na Slovensku preškoľte na Exchange Server 2016! Pripravili sme pre vás hneď 2 nové MOC kurzy, Microsoft Exchange 2016 - správa [MOC 20345-1] a Microsoft Exchange 2016 - nasadenie a plánovanie [MOC 20345-2]. Sú určené všetkým systémovým administrátorom, ktorí držia krok s novými technológiami a neboja sa noviniek.
 

Novinky v Microsoft Office 2016

Príďte sa naučiť pracovať s novými funkcionalitami a zoznámiť sa s novinkami balíka Microsoft Office 2016 .

 

Last Minute termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.