IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Security Day 2016

Ako poraziť hackera? Myslite ako hacker!
Kedy?  11. február 2016 (štvrtok) od 9:00 - 18:00 
Kde? Hotel Holiday Inn Bratislava ****

 

Certifikačná skúška ku kurzom MOC zadarmo

Chcete si zvýšiť svoj kredit a byť certifikovaným IT profesionálom? Máme radi profesionálov a preto  sme pre Vás pripravili  jedinečnú akciu! Absolvujte ľubovoľný päť dňový MOC kurz a získajte certifikačnú skúšku ZADARMO!
 

Akcia 5+1 pre firmy

Chcete si zvýšiť kredit a mať certifikovaných IT profesionálov? Zabezpečte svojim zamestnancom Microsoft certifikácie v atraktívnej ponuke 5+1 pre firmy.  Objednajte 5 Microsoft certifikácií a my Vám k nim dáme 1 ZADARMO ako darček! 
 

Buďte medzi prvými s certifikáciou na Windows 10

Neváhajte a využite vypísané termíny pri prípravných kurzov Windows 10 - nasadenie a správa a Windows 10 - nasadenie v podnikovom prostredí a Intune  a buďte medzi prvými, kto certifikáciu získa a navyše zadarmo.
 

Certified Ethical Hacker v9

Získajte ucelený prehľad techník hackingu! Certified Ethical Hacker v9 je najnovšia verzia celosvetovo najobľúbenejšieho a najprestížnejšieho kurzu firmy EC-Council.
 

Novinky v Microsoft Office 2016

Príďte sa naučiť pracovať s novými funkcionalitami a zoznámiť sa s novinkami balíka Microsoft Office 2016 .

 

ShowIT 2016- predbežný zoznam prednášok už na webe!

Príďte na ShowIT 2016, na najväčšiu IT odbornú konferenciu na Slovensku pre IT Pro, developérov a security odborníkov a užite si prednášky TOP IT expertov na zaujímavé témy: Ondřeja Ševečka /Nezabúdajte na EFS!/, Altaira Valáška /Demystifikácia Windows 10/, Romana Kümmela /O vážnej chybe, ktorá ohrozuje milióny webových aplikácií/ a ďalších.
 

Darčekové poukazy na vzdelávanie pod stromček

Obdarujte svojich blízkych pod stromčekom hodnotným a užitočným darčekom, ktorý určite ocenia. Venujte im  vianočný poukaz na Vami vybrané počítačové školenie organizované v priestoroch IT školiaceho strediska GOPAS v Bratislave.
 

Buď IN v IT a získaj tablet!

Prihlás sa na kurzy Windows 10, MS Cloud, Azure a Office365 a získaj tablet zdarma/výhodne!