Ponuka kurzov

Zasielanie noviniek
Autorizované školenia

  • Microsoft Partner Gold Learning
  • ORACLE Gold Partne
  • HP Eperto One
  • IBM Authorized Training
  • Apple Authorized Training Center
  • Apple Authorized Training Center
Potrebujete pomoc?
FAQ Kontakty Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 Security code
Kontakty

IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Bezpečnostná konferencia HackerFest 2014

Infraštruktúrna bezpečnosť, Clearnet, Darknet, Deepnet, hacking webu, obrana proti útokom, ktoré antivírus nezachytí, BOTy. To sú niektoré z tém ďalšieho ročníka konferencie HackerFest 2014, ktorá sa uskutoční 20.-21. októbra 2014 v Prahe! HackeFest 2014 to je najväčšia IT Security / Hacking udalosť v Českej a Slovenskej republike.
 

Určite vieš, čo je najlepšie pre virtualizáciu. Si si istý?

Zúčastnite sa 29. septembra 2014 veľkolepej virtualizačnej show s dvomi najväčšími odborníkmi pre virtualizáciu Ondřejom Ševečkom (Hyper-V) a Júliusom Kováčom (VMware). Počas celodenného seminára vám v rámci 6 tematických blokov títo dvaja experti porovnajú dve najpopulárnejšie virtualizačné platformy Hyper-V a VMware.
 

Hitparáda webhackingu - nestarnúce hity

Hitparáda webhackingu - nestarnúce hity webových zraniteľností
Náš najväčší odborník na zraniteľnosti webových aplikácií Roman Kűmmel, ktorý je bez akýchkoľvek pochybností jedným z najlepších  DJ-ov v oblasti webhackingu, vás 19. septembra 2014 (piatok) pozýva na 1/2 dňový seminár, veľkolepú DISCO najväčších hitov zo sveta zraniteľností firemných webov.
 

VMware Virtual Info 2014

IT školiace stredisko a spoločnosť ASBIS SK vás pozývajú vás na ďalší ročník konferencie VMware Virtual Info 2014. Príďte a zoznámte sa s novinkami a budúcim vývojom na poli virtualizácie, mobility, cloud computingu a pripravte sa tak na zmeny prichádzajúce do vašej oblasti podnikania.
 

Enterprise Architecture konferencia

Viete ako realizovať obchodné hodnoty cez Enterprise Architecture (EA)? Chcete lepšie predvídať dopady vašich rozhodnutí, odhaliť nové príležitosti, minimalizovať riziká a realizovať obchodné hodnoty? Zúčastnite sa unikátnej EA konferencie 24. septembra 2014 (streda) v Bratislave, ktorú organizuje The Open Group a dozviete sa viac!
 

IT Security & Hacking eventy

Neznalosť a ignorovanie je polovica hacku!
Jesenné semináre a kurzy zamerané na IT Security & Hacking, ktoré vedú k pasívnej a aktívnej obrane pred kriminálnymi praktikami. Lektori vám zrozumiteľným spôsobom vysvetlia a ukážu reálne riziká pre vašu infraštruktúru. Chráňte svoje dáta aj VY!
 

Microsoft SQL Server 2014 – absolútne nové kurzy

Získajte prehľad o novinkách v oblasti administrácie, programovania a Business Intelligence databázového systému Microsoft SQL Server 2014 na našich najnovších kurzoch.
 

Novinky pre užívateľov Lotus Notes a Microsoft Office

Ponuku kurzov z oblasti Kancelárskych programov sme obohatili o niekoľko nových, zaujímavých školení software Lotus Notes a Microsoft Office pre začiatočníkov a pokročilých. 
 

Garantované termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.