IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Novinky v Microsoft Office 2016

Príďte sa naučiť pracovať s novými funkcionalitami a zoznámiť sa s novinkami balíka Microsoft Office 2016 .

 

Darčekové poukazy na vzdelávanie pod stromček

Obdarujte svojich blízkych pod stromčekom hodnotným a užitočným darčekom, ktorý určite ocenia. Venujte im  vianočný poukaz na Vami vybrané počítačové školenie organizované v priestoroch IT školiaceho strediska GOPAS v Bratislave.
 

Využite 2nd Shot pre certifikačné testy Microsoft!

2nd Shot je tu opäť! Nenechajte si ujsť možnosť opakovania certifikačného testu Microsoft zadarmo do 12. januára 2016.
 

Buď IN v IT a získaj tablet!

Prihlás sa na kurzy Windows 10, MS Cloud, Azure a Office365 a získaj tablet zdarma/výhodne!
 

Microsoft DevDays

Ako partner konferencie vás pozývame na DevDays 2015 vývojársku konferenciu organizovanú spoločnosťou Microsoft už 10. - 11.11.2015.
 

20% zľava na Java skúšky

Nikdy nebol väčší dopyt na Java vývojárov, ako je dnes. Zvýšte svoju trhovú hodnotu s Java Certifikáciou a ušetrite 20% na Java certifikačnej skúške. Akcia je časovo obmedzená do 31.12.2015.
 

Konferencia IBM POWER8 & AIX

Lektor Radovan Šlechtický vám na konferencii IBM POWER8 & AIX predstaví nové možnosti a technológie systémov založených na procesoroch POWER8 a zabezpečenie systému AIX.
 

Oracle University - najnovšie jesenné termíny

Vyberte si z nových termínov Oracle University. Ponúkame autorizované školenia Oracle University v oblasti správy databázových systémov Oracle,  programovacích jazykov a technológií používaných databázovými systémami Oracle.
 

Benefity elektronickej príručky

Pripravili sme pre vás podrobný návod na používanie elektronických príruček tzv. e-kitov pre MOC kurzy.