IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

ShowIT 2015 - využite First Minute zľavu!

V spolupráci so spoločnosťou Microsoft vás pozývame na IT konferenciu ShowIT 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch 10.-12.02.2015 v Bratislave.  Budete môcť zažiť TOP IT expertov, fascinujúce odborno-technické prednášky s množstvom praktických demonštrácií. Chcete vedieť viac?

 

IT Security & Hacking eventy

Neznalosť a ignorovanie je polovica hacku!
Jesenné semináre a kurzy zamerané na IT Security & Hacking, ktoré vedú k pasívnej a aktívnej obrane pred kriminálnymi praktikami. Lektori vám zrozumiteľným spôsobom vysvetlia a ukážu reálne riziká pre vašu infraštruktúru. Chráňte svoje dáta aj VY!
 

Microsoft SQL Server 2014 – absolútne nové kurzy

Získajte prehľad o novinkách v oblasti administrácie, programovania a Business Intelligence databázového systému Microsoft SQL Server 2014 na našich najnovších kurzoch.
 

Novinky pre užívateľov Lotus Notes a Microsoft Office

Ponuku kurzov z oblasti Kancelárskych programov sme obohatili o niekoľko nových, zaujímavých školení software Lotus Notes a Microsoft Office pre začiatočníkov a pokročilých. 
 

Garantované termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.
 

Nové kurzy MySQL

Chcete sa bližšie zoznámiť s MySQL? Potrebujete sa zdokonaliť v oblasti databáz? IT školiace stredisko GOPAS pre vás pripravilo absolútne novinky databázových kurzov MySQL. 
 

Sme akreditovaným školiacim strediskom ANDROIDu

Pretože sme si vedomí hodnoty aplikácií pre Android vo svete telekomunikácií, pretože vieme, že zariadenia so systémom Android sú na vzostupe a rýchlo sa rozvíjajú po celom svete, sme sa rozhodli spustiť tento tréningový program.
 

Najnovšie kurzy oblasti IT bezpečnosti / Hacking

Prinášame vám najširšiu ponuku školení IT bezpečnosti. Získajte prehľad o možných typoch útokov hackerov a o bezpečnostných opatreniach. Rozsah kurzov zaujme koncových užívateľov, administrátorov sietí aj záujemcov o penetračné testovanie či bezpečnostné audity. 

 

SUSE Linux Enterprise

IT školiace stredisko GOPAS ako autorizovaný školiaci partner spoločnosti SUSE prináša kurzy pre začínajúcich a pokročilých  správcov open source operačnej platformy.

 

Rýchla voľba

  • Objednávka kurzu GOPAS
  • Objednávka testu PROMETRIC
  • Objednávka testu VUE
  • Objednávka testovania ECDL
  • Odporúčané ubytovanie

Last Minute

Microsoft Excel 2013 – praktické využitie [MSEX213]

3. 11. 2014, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 119 EUR

Linux v sieťach [LXI3]

3. 11. 2014, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 204 EUR

Úvod do jazyka UML [GOC26]

3. 11. 2014, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 264 EUR

Jazyk C# - programovanie I [GOC2124]

3. 11. 2014, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 531 EUR

Prečo práve my?