IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Nestihli ste slovenský Java Day? Nevadí!

U našich susedov totiž chystajú prvý ročník konferencie JavaDays 2016. Už 14.-15.11. 2016 v Prahe.
 

Design your digital business

Vytvorte si 360-stupňový náhľad fungovania podniku a pohodlne plánujte, realizujte, sledujte a riaďte zmeny.
 

MCSE certifikácie - novinky!

Koncom septembra ohlásila spoločnosť Microsoft novinky v certifikačných skúškach. Okrem zmeny platnosti a expirácie MCSE certifikácií, boli predstavené tiež štyri úplne nové MCSE certifikácie a jedna MCSD (developer), ktoré v závislosti na ich dostupnosti môžete absolvovať na všetkých pobočkách IT školiaceho strediska GOPAS.
 

Konferencia Informačná bezpečnosť

Dňa 14. novembra sa v Mercure Bratislava Centrum Hotel dozviete ako efektívne chrániť dáta Vašej spoločnosti i Vašich obchodných partnerov, aby ste tak boli atraktívnym a dôveryhodným obchodným partnerom.
 

Gopas Telepresence Training (GTT)

Stretli ste sa pri výbere Vami preferovaného termínu konania kurzu so skratkou GTT a neviete, čo si pod ňou predstaviť? Pozrite si krátke video, ktoré Vám túto úplne novú formu výučby priblíži.