Ponuka kurzov

Zasielanie noviniek
Autorizované školenia

  • Microsoft Partner Gold Learning
  • ORACLE Gold Partne
  • HP Eperto One
  • IBM Authorized Training
  • Apple Authorized Training Center
  • Apple Authorized Training Center
Potrebujete pomoc?
FAQ Kontakty Kontaktný formulár
Kontaktný formulárKontakty

IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Letné zľavy sú tu!

Nenechajte si ujsť naše letné zľavy počas letných prázdnin a využite zľavy 12% - 27% na kurzy v IT školiacom stredisku GOPAS.
 

Kreatívne leto s GOPASom! 2-dňové letné tábory

Neviete kam s deťmi a teens počas letných prázdnin? My vám ich postrážime a ešte navyše aj niečo naučíme! Pre menšie deti do 12 rokov sme pripravili tábor "Filmárko a Filmárka" a pre starších "Teens Business Wo/Man". 
 

Hitparáda webhackingu

Hitparáda webhackingu - nestarnúce hity webových zraniteľností
Náš najväčší odborník na zraniteľnosti webových aplikácií Roman Kűmmel, ktorý je bez akýchkoľvek pochybností jedným z najlepších  DJ-ov v oblasti webhackingu, vás pozýva na veľkolepú DISCO najväčších hitov zo sveta zraniteľností firemných webov.
 

Virtualizácia desktopov a aplikácií

Virtualizácia desktopov a aplikácií s VMware Horizon View 6 a ThinApp
Hľadáte spôsob ako zjednodušiť správu PC v podnikovom prostredí? Na našom septembrovom fresh IT sa dozviete ako rýchlo, bezpečne a efektívne nasadiť VMware Horizon View 6, aké novinky nám prináša. Zároveň sa budeme venovať streamovaniu aplikácií pomocou VMware ThinApp a ich integrácii do Horizon View.
 
 

Vykročte do budúcnosti tou správnou nohou

Ešte stále bežíte na Windows XP? Viete akému riziku sa vystavujete? Vykročte do budúcnosti tou správnou nohou, naučte sa pracovať s Windows 8 a získajte zľavu vo výške 15%!
 

Ušetrite a staňte sa odborníkom na TOGAF/ArchiMate!

IT školiace stredisko GOPAS SR v spolupráci so spoločnosťou BiZZdesign vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa odborníkom na TOGAF, ArchiMate a získať voucher na skúšku zdarma!
 

Microsoft SQL Server 2014 – absolútne nové kurzy

Získajte prehľad o novinkách v oblasti administrácie, programovania a Business Intelligence databázového systému Microsoft SQL Server 2014 na našich najnovších kurzoch.
 

Novinky pre užívateľov Lotus Notes a Microsoft Office

Ponuku kurzov z oblasti Kancelárskych programov sme obohatili o niekoľko nových, zaujímavých školení software Lotus Notes a Microsoft Office pre začiatočníkov a pokročilých. 
 

Garantované termíny na júl a august 2014

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v mesiacoch júl a august 2014 a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.