IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

ShowIT 2015

V spolupráci so spoločnosťou Microsoft vás pozývame na IT konferenciu ShowIT 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch 10.-12.02.2015 v Bratislave. Budete môcť zažiť TOP IT expertov, fascinujúce odborno-technické prednášky s množstvom praktických demonštráciíZaregistrujte sa!

 

Chalk Talks prvýkrát na Slovensku na ShowIT 2015!

Plánujeme pre vás pripraviť to najhodnotnejšie pre IT Pro na Slovensku. Vychádzame zo skúseností veľkých medzinárodných konferencií. Vieš čo je Chalk Talk?
 

Využite 2nd Shot pre certifikačné testy Microsoft!

2nd Shot je tu opäť! Nenechajte si ujsť možnosť opakovania certifikačného testu Microsoft zadarmo do 31. mája 2015.
 

Garantované termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.
 

IT Security & Hacking eventy

Neznalosť a ignorovanie je polovica hacku!
Semináre a kurzy zamerané na IT Security & Hacking, ktoré vedú k pasívnej a aktívnej obrane pred kriminálnymi praktikami. Lektori vám zrozumiteľným spôsobom vysvetlia a ukážu reálne riziká pre vašu infraštruktúru. Chráňte svoje dáta aj VY!
 

Microsoft SQL Server 2014 – absolútne nové kurzy

Získajte prehľad o novinkách v oblasti administrácie, programovania a Business Intelligence databázového systému Microsoft SQL Server 2014 na našich najnovších kurzoch.
 

Nové kurzy MySQL

Chcete sa bližšie zoznámiť s MySQL? Potrebujete sa zdokonaliť v oblasti databáz? IT školiace stredisko GOPAS pre vás pripravilo absolútne novinky databázových kurzov MySQL. 
 

Sme akreditovaným školiacim strediskom ANDROIDu

Pretože sme si vedomí hodnoty aplikácií pre Android vo svete telekomunikácií, pretože vieme, že zariadenia so systémom Android sú na vzostupe a rýchlo sa rozvíjajú po celom svete, sme sa rozhodli spustiť tento tréningový program.
 

Najnovšie kurzy oblasti IT bezpečnosti / Hacking

Prinášame vám najširšiu ponuku školení IT bezpečnosti. Získajte prehľad o možných typoch útokov hackerov a o bezpečnostných opatreniach. Rozsah kurzov zaujme koncových užívateľov, administrátorov sietí aj záujemcov o penetračné testovanie či bezpečnostné audity. 

 

Rýchla voľba

  • Objednávka kurzu GOPAS
  • Objednávka testu PROMETRIC
  • Objednávka testu VUE
  • Objednávka testovania ECDL
  • Odporúčané ubytovanie

Last Minute

Windows 7 – nasadenie a správa [GOC71]

2. 2. 2015, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 576 EUR

Základy programovania Visual Basic for Applications (VBA) [MSVBA1]

2. 2. 2015, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 553 EUR

Tvorba T-SQL dotazov v databázovom servri Microsoft SQL Server 2014 [MOC 20461]

2. 2. 2015, GOPAS Bratislava, zľava 15%, cena po zľave 985 EUR

Microsoft Excel 2013 – praktické využitie [MSEX213]

9. 2. 2015, GOPAS Bratislava, zľava 10%, cena po zľave 126 EUR

Aktuálne eventy

10.2.201512.2.2015

ShowIT 2015

Prečo práve my?