IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Malý Event Manager

Aj vaše dieťa sa môže stať Event Managerom!
2-dňový denný tábor naučí vaše deti základné managérske techniky v oblasti organizovania eventov!  Naučíme sa ako vytvoriť logo, QR kód, základnú korporátnu identitu a marketingové materiály na správnu propagáciu eventu. Pridajte sa k nám aj vy!
 
 

The Best IT Pro & The Best Developer LLPA Battle for Ignite

SÚŤAŽ O TITUL A UKÁŽ, ŽE SI NAJLEPŠÍ! Zapoj sa AJ TY do súťaže a vyhraj vstup na exkluzívnu medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2016 v USA (vrátane letenky a hotela)!
 

Využite 2nd Shot pre certifikačné testy Microsoft!

2nd Shot je tu opäť! Nenechajte si ujsť možnosť opakovania certifikačného testu Microsoft zadarmo do 31. mája 2015.
 

Návod ako na e-kity pre MOC kurzy

Pripravili sme pre vás podrobný návod na používanie elektronických príruček tzv. e-kitov pre MOC kurzy.
 

Na stovku za 3,65 €!

Nenechajte si ujsť šancu stať sa certifikovaným profesionálom.
 

Využite RE-PAS rekvalifikáciu a zamestnajte sa!

Využite možnosť rekvalifikácie v našom IT školiacom stredisku GOPAS  na vzdelávacie kurzy zamerané na rozvoj počítačových zručností. Zvýšte svoju šancu uplatniť sa na trhu práce!
 
 

Nové kurzy na Apple OS X 10.10

Apple predstavil novú generáciu OS X Yosemite (10.10) a my vás s ňou naučíme pracovať. Chcete vedieť viac?
 

Prvý MVA kurz Ondřeja Ševečka

IT školiace stredisko GOPAS je súčasťou Microsoft Virtual Academy (MVA). Pozrite sa na absolútne nový kurz Bezpečnosť Windows pre pokročilých: Identity.
 

Last Minute termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.