Archív noviniek

Ste zapálení pre riadenie projektov a procesov Vašej firmy?

Tak príďte na 1. ročník manažérskej konferencie Fire it up pod záštitou GOPAS SR, ktorá sa bude konať 20.2.2018 v hoteli Holiday Inn Bratislava. Dozviete sa cenné informácie z oblasti GDPR, DevOps a ITIL procesov. V poobedňajších hodinách sa budete môcť zúčastniť 3. rôznych workshopov na dané témy.
9. januára 2018
 

Jazykové verzie skúšok PRINCE2®

Ak sa v novom roku chystáte na niektoré z našich školení PRINCE2® a radi by ste využili možnosť absolvovať oficiálnu certifikačnú skúšku, tak si poriadne premyslite či budete chcieť skúšku absolvovať s českom alebo anglickom jazyku.
2. januára 2018
 

Získajte až 20 % zľavu na kurzy Red Hat

Zdokonaľujte svoje zručnosti s  technológiami Red Hat, minimalizujte cestovné náklady, čas strávený mimo práce a šetrite budget určený na vzdelávanie. Pozrite si ponuku našich kurzov, vyberte si model výučby, ktorý vám vyhovuje, nasaďte červené klobúky a vzdelávajte sa! Využite zľavu na Red Hat kurzy až do 20 %. Akcia trvá do 28.2.2018.

2. januára 2018
 

WANNA MEET YOUR EVERYDAY HEROES?

V roku 2018 máme pre Vás pripravenú poriadnu nádielku superschopností. Lístky na 9-ty ročník najväčšej IT odbornej konferencie ShowITuž v predaji. 30.1.-1.2. sme si pre Vás v hoteli Crowne PlazaBratislava pripravili viac ako 40 odborných blokov prednášok.
30. novembra 2017
 

Školenie DPO v GOPASe Vám môže ušetriť nemalé peniaze.

25.5.2018 znamená deň veľkej zmeny pre väčšinu organizacií. Tento deň naberá totiž platnosť nové európske nariadenie v oblasti ochrany osobných údajov - GDPR. Organizácii, ktorá nebude v súlade s týmto nariadením hrozí pokuta až vo výške 20 miliónov €! Preto musí, okrem iného, menovať poverenca ochrany osobných údajov („Data Protection Officer“ – DPO).
22. augusta 2017
 

Nová lokalita pre Red Hat certifikačné skúšky v BA!

Spoločnosť Red Hat prináša novú lokalitu pre individuálne certifikačné skúšky. Otestujte sa cez Koala kiosk v Bratislave.


2. augusta 2017
 

5 dôvodov, prečo sa certifikovať

Testovanie vedomostí v oblasti IT slúži na jednoznačné preukázanie úrovne znalostí v oblasti počítačového softvéru a hardvéru. Certifikačné skúšky môžete zložiť samozrejme aj IT školiacom stredisku GOPAS.
26. júla 2017
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 29)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >